Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yıldırım Öcek’in cenazesi yarın toprağa verilecek
Yıldırım Öcek’in cenazesi yarın toprağa verilecek
Geçen hafta cuma günü halsizlik şikayetiyle kaldırıldığı hastanede 66 yaşında hayatını kaybeden oyuncu Yıldırım Öcek'in cenazesi, yarın toprağa verilecek.
Magazin 4 Ekim 2018 - 12:22

Yıldırım Öcek’in oğlu Seçkin Öcek, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, babasının yaklaşık 5 yıl önce gastrik baypas ameliyatı olduğunu söyledi.

VEFAT NEDENİ TOPLU ORGAN YETMEZLİĞİ

Babasının mide ameliyatını şeker hastalığı nedeniyle geçirdiğini anlatan Öcek, babasının vefat nedeninin toplu organ yetmezliği olduğunu belirtti. Seçkin Öcek, “Ameliyattan sonra bakımlarına gitmediği, kendisine dikkat etmediği yönündeki haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Spor yapan, yüzen, düzenli uyku uyuyup beslenmesine dikkat eden biriydi. Hastanede kaldığı dönem zorlu bir dönemdi ama her türlü müdahale yapıldı. Doktorlar çok yakından ilgilendi ve durumundan sürekli bilgilendirme yaptılar. Babamın vefatının 5 yıl önceki ameliyatıyla doğrudan bir ilgisi yoktur” şeklinde konuştu.

YILDIRIM ÖCEK’İN CENAZESİ YARIN KALDIRILACAK

Babasını kaybetmekten dolayı yaşadığı üzüntüyü dile getiren Öcek, “Ben oğlu olarak onu tabii ki seviyorum ama ülkede sevenleri de çokmuş. Beni sürekli aradılar sağ olsunlar, bu benim için çok gurur verici. Sevenleri güzel ansın, dualarını eksik etmesinler. Yattığı yer cennet olsun” dedi. Yıldırım Öcek’in cenazesi, yarın ikindi namazından sonra Kadıköy’deki Söğütlüçeşme Camisi’nden kaldırılacak.
(AA)

Son güncelleme: 12:25 - 04.10.2018