Yıldız Savaşları’nın oyuncusu sadece adını tweetleyerek binlerce beğeni aldı

Yıldız Savaşları'nın ikonik isimlerinden Luke Skywalker'ı canlandıran Mark Hamill, geçtiğimiz günlerde sosyal medyada yeni bir akım başlattı. Oyuncu, sadece kendi adını tweetleyerek binlerce beğeni topladı.

Yıldız Savaşları’nın oyuncusu sadece adını tweetleyerek binlerce beğeni aldı

69 yaşındaki oyuncuya Twitter’dan bir hayranı sadece Mark Hamill yazarak binlerce beğeni toplayabileceğini yazdı. Bunun üzerine Hamill de tweet’e cevap olarak sadece adını yazdığı bir tweet attı. Tweet bir anda popüler hale gelirken sosyal medya kullanıcıları da yeni bir akım başlattı.

Pek çok Twitter kullanıcısı da “Mark Hamill” yazarak beğeni beklemeye başladı. Akıma katılanlar arasında George Takei bile vardı. Takei de “Mark Hamill. Ve şimdi bekliyoruz” paylaşımı ile binlerce beğeni aldı. Film yapımcısı Ken Olin de “Bu, herkeste işe yarar mı? İşte gidiyor: Mark Hamill” yazdı. Alman aktör Flula Borg da “Mark Hamill yakında görüşürüz, binlerce beğeni!” yazarak akıma katıldı.

Hamill’in yanıtladığı “Mark Hamill” tweet’i neredeyse 605 bin kez beğenildi ve yaklaşık 35 bin retweet aldı.

Elliot Page paylaştığı mayolu fotoğrafla sosyal medyada beğeni yağmuruna tutuldu İlginizi Çekebilir Elliot Page paylaştığı mayolu fotoğrafla sosyal medyada beğeni yağmuruna tutuldu Jason Statham'ın Antalya paylaşımına beğeni yağdı İlginizi Çekebilir Jason Statham'ın Antalya paylaşımına beğeni yağdı