Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yıldız Tilbe’den Sezen Aksu açıklaması
Yıldız Tilbe’den Sezen Aksu açıklaması
Şarkıcı Yıldız Tilbe, yılbaşı sahnesi için Hilton Otel'deydi. Sevilen sanatçı, birkaç gün önce hakkında çıkan haberlerle ilgili düzeltme yaptı. Tilbe'nin geçmişte Uzay Heparı ile yaşadığı ilişki yüzünden Sezen Aksu'yla yaşadığı kırgınlığın 25 yıl sonra sona erdiği iddia edilmişti.
Emre ÇEVİK
Magazin 1 Ocak 2018 - 08:03

Konser öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Tilbe, kırmızı şık bir kıyafetle göz kamaştırdı. 2017 yılının kendisi için iyi geçtiğini dile getiren Tilbe, 2018 yılının ise daha iyi geçmesini istedi. Ünlü sanatçı Sezen Aksu, olan 25 yıllık küslüğü hakkındaki sorulara ise “Biz aslında küs değildik sadece görüşemiyorduk ben de ona güzel bir hediye götürdüm.

yildiz-tilbe-ic

Bazı haberlerde çikolata yazdı ama çikolata değildi değerli bir şeydi. Yani sonuçta bir araya geldik” dedikten sonra sahne performansına geçti. Tilbe, ‘Delikanlım’, ‘Çabuk Olalım Aşkım’ yanı sıra eski şarkılarından oluşan güzel bir performans sergiledi. Geri sayıma başladığında ise ünlü sanatçı dans ederek misafirlerle hep bir ağızdan şarkı söyledi.

Son güncelleme: 12:25 - 01.01.2018