Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yılmaz Erdoğan paylaştı, eski eşi Belçim kayıtsız kalamadı
Yılmaz Erdoğan paylaştı, eski eşi Belçim kayıtsız kalamadı
Erdoğan, üzerinde uyguladığı efekt sonrası ortaya çıkan görüntüyü hesabından paylaştı, eski eşi fotoğrafa verdiği tepkiyle öne çıktı.
Magazin 29 Temmuz 2019 - 13:37

Oyuncu Yılmaz Erdoğan, geride bıraktığımız gün ‘yaşlandırma uygulaması’ olarak ünlenen telefon aplikasyonunun gençleştirme özelliğini üzerinde denedi ve ortaya çıkan tabloyu sosyal medya hesabı üzerinden ‘Bu uygulama beni de böyle uygun gördü’ notuyla paylaştı. Uzun bir aradan sonra televizyon ekranlarına Çok Güzel Hareket Bunlar 2 ile dönen Yılmaz Erdoğan bir yandan yoğun bir tempoda koştururken bir yandan da sosyal medyanın popüler trendlerini takip ediyor. Trendleri yakından takip ettiğini son dönemin gözde uygulamalarından birini deneyerek gösteren Yılmaz Erdoğan, ortaya çıkan görüntüyü paylaşır paylaşmaz çok sayıda beğeni ve övgü aldı.

Gençleştirme efektini uygulayan Yılmaz Erdoğan, yaptığı paylaşıma çocuğu Rodin’e benzediğine dair çok sayıda yorum aldı. Bu yorumlardan biri de eski eşi ve çocuğunun annesi Belçim Bilgin’den geldi. Bilgin, Yılmaz Erdoğan’ın bu görüntüsüne; ‘Yılmaz, Rodiiiiiiiinnnnnnn!!!!’ şeklinde bir tepki verdi.

Son güncelleme: 15:57 - 29.07.2019