Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yine Nihat Doğan yine olay! Survivor son bölümde neler oldu? Ödül oyununu kim kazandı, ödül neydi?
Yine Nihat Doğan yine olay! Survivor son bölümde neler oldu? Ödül oyununu kim kazandı, ödül neydi?
Survivor 2018'de Gönüllüler yenilmeye, All Star kazanmaya devam ediyor. Gönüllüler artık pes etmiş gibi. Ada konseyinden çıkan sonuç Gönüllüler'i şaşırttı oyunlarda başarılı bir performans sergileyemeyen İpek'in varlığı yarışmacıları rahatsız ediyor. İpek ise potada olduğunun farkında. All Star takımında oyun kazanamayan Nihat Doğan her bölümde olay çıkarmaya devam ediyor. Nihat Survivor son bölümde ne yaptı? İşte Survivor son bölümde yaşananlar...
Magazin 9 Mart 2018 - 00:24

Survivor’da artık All Star kazanmaktan Gönüllüler yenilmekten sıkıldı… Gönüllüler takımında herkes İpek’in gitmesini beklerken Emre elenince şaşkınlık yerini gerginliğe bıraktı. Gönüllüler sürekli yenilmenin yanı sıra aç kalmaktan bıktı. Bu hafta ödül oyunlarında ödül neydi? Neler yaşandı, neler konuşuldu? İşte Survivor son bölüm özeti…

ALL STAR VE GÖNÜLLÜLER NELER KONUŞTU?

Cumali: Kısasa kısas koymayacağım artık. Sen beni yazar mısın bilmem. Artık yazacağım kişiler ayrı.

Melih: Sen bilirsin istersen yaz. İpek’in gitmeyeceğini hissettim.

Damla: Moralim bozuk. Bıraksalar bütün gün uyurum bunalımdayım. Mücadelemi sonuna kadar verdim. Rüyamda elendiğimi gördüm.

 

Ümit: Damla çok iyi başladı. Finalde bir şanssızlık oldu. Bizim gibi daha önce milli maça çok çıkmadı o yüzden çok üzüldü. Ama telafi etmek için şansı var.

Turabi: Konsey yine bilindik geçti seviyorum dediklerini gönderdiler. Emreyi seviyordum. Ama burası Survivor iyi elektrik alırsın sonra faturayı ağır ödersin. Son zamanlarda Murat kardeşimiz içine kapanık onunla konuştum.

Murat: Ben tartışabilen biri değilim sesim yükselirse inan farklı bir noktadayım. Takımda herkes kendini göstermenin peşinde. Yok abi ben de oynamak istiyorum diyeceğim ben burada oturmaya gelmedim.

 

“İPEK’İN GİTMESİ GEREKİYORDU”

Turabi: Eğer kendini iyi hissediyorsan oyna. Sürekli kendimizi öne çıkardığımız için adam geride kalıyor. Ben ona yardım edeceğim öne çıkması için.

Adem: İpek’i bekliyordum o çocuk iyiydi.

Nagihan: Emre’yi iyi değerlendiremediler.

Melih: Dün bir konsey atlattık potada ben de vardım. İpek gider diye düşünmüştük takımın ortak bir kararı vardı.

İpek: Takım tebrik etti. İyi dilekte bulundular. Sadece bir kişi dilekte bulunmadı. Şaşırmadım o kişi Anıldı. Bana karşı bir sorunu var. Gitmemi istiyordu. Üzgünüm Anıl haftaya bir daha dene.

Anıl: Adaya veda etmesi gereken Emre değildi. En azından parkurda varlık gösterebiliyordu.

Yağmur: Doğru eksilme değildi. Emre oyun alıyordu. İpek’in gitmesi gerekiyordu. Kimse rakip seçmemeli.

ÖDÜL OYUNLARI

Alp Kırşan:
Kazanan takım konforlu adaya geçecek. Kazanan takım barakasına ayçiçeği yağı ve bulgur götürecek. Parkurdaki zorlu engelleri geçip masadan topları atarak engelleri devireceksiniz.

All Star: 10 Gönüllüler: 4

Anıl: Bugün de olmadı. Aç karnına elimizden geleni yaptık. Ama savaşmaya devam edeceğiz.

Nagihan:
Hazırlıklı gelmiştik. Kazanacağımızı biliyorduk.

Sema: Bugün çok inanarak geldik her zamanki gibi. Gerçek şu ki o ada bizim. Adamızı vermeye kıyamıyoruz. Bu oyun çok değerli. Karşı taraf şunu dedi: Bir şey var ama ne? Sizde istek yok bizi ezme isteği yok.

“EN ZAYIFIMIZ İPEK LAFLA SURVİVOR OLMAZ”

İpek: Takımda bir şey var şanssızlık mı kısmetsizlik mi? En son ne zaman yemek yedik bilmiyorum.

Yağmur: Biz buraya en iyi gönüllü olarak seçildik ama açız. Açlık beni artık zorluyor. On gündür yemek yemiyoruz. En zayıf olan Sahra bile öyle konuşuyor ki sinir oluyorum.

Nevin: İpek’e bakıyorum konuşuyor. Daha atışa bile yetişemiyor. En zayıfımız İpek. Sadece lafla olmuyor survivor.

Hakan: Herkesin bireysel olarak her şeyini koyması lazım. Birey olarak yarışıyoruz. Zaten kişi olarak şampiyon olacağız. Bu hafta ödül ve dokunulmazlık alsak devamı gelecek.

Anıl: Bir oyuna takılırsak çorap söküğü gibi gelir. Galibiyet alalım bir kez.

Yağmur: Nihat Doğan bile konuşuyor.

Cumali: Motivasyon sıfır. Yırtık çuval gibiyiz. Şunu söylemekten utanıyoruz. Sonraki oyunda alalım diyoruz utanıyoruz.

 

Acun: Survivor stili futbol oynayacaksınız. Ödül muhteşem sandviçler. Kazanan takıma üçer tane veriyoruz. Yanında da kola veriyoruz.

Turabi, kızların maçı alması sonucu “Siz erkeklerler karşılaşmalısınız onları da yenersiniz”

 

YİNE NİHAT DOĞAN YİNE OLAY

Turabi rakibine dirsek atınca oyun dışı kaldı, Nihat 3 dakika tek başına kalınca Anıl gol attı. Nihat yere düştü bunun üzerine Hakan “Hiçbir şey yok” deyince Nihat Doğan “Adam gözümüze vurdu” diye bağırarak Hakan’ın üzerine yürüdü. İki tarafı diğer yarışmacılar ayırdı. Sayı Gönüllüler’in oldu.

All Star: 10  Gönüllüler: 5