Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yoğun bakımdaki Türkiye güzeli Manolya Onur’dan kötü haber!
Yoğun bakımdaki Türkiye güzeli Manolya Onur’dan kötü haber!
Bir süredir yoğun bakımda tedavi gören Manolya Onur'un sevgilisi Can Bozok, Onur'un durumuyla ilgili paylaşımda bulundu.
Magazin 22 Ekim 2017 - 13:24

Yoğun bakımda tedavisi süren eski Türkiye güzellerinden ve son Osmanlı halifesi Abdülmecid'in torunu Haydarabad Nizamı Mükerrem Bereket Şah'ın eski eşi Manolya Onur'dan kötü haber geldi. Onur Akay, Instagram adresinden Manolya Onur'un son durumu hakkında bilgi verdi. Akay, “Yoğun bakımda tedavisine devam edilen eski Türkiye güzellerinden Manolya Onur'un sevgilisi Can Bozok, maalesef tıbben beyin ölümünün beklendiğini söylüyor ve ‘Artık mucize beklemek söz konusu değil' diyor. Allah yardımcıları olsun” ifadelerini kullandı.

manolya-onur-ve-can-bozok

Manolya Onur geçtiğimiz günlerde evinde göğsünü tutup yere yığılmış ve kızı Prenses Nilüfer tarafından, apar topar hastaneye kaldırılmıştı. Manolya Onur’la ilgili olarak hastane yetkilileri, “18 Ekim Çarşamba günü ani gelişen masif akciğer embolisine bağlı şok tablosu ile yoğun bakımımıza yatırılmış olup, Liv Hospital Ulus'ta tedavisi devam etmektedir. Manolya Onur'un sağlık durumu ciddiyetini korumaktadır” açıklamasını iki gün önce yapmıştı.

 

Son güncelleme: 08:48 - 23.10.2017