Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yonca Evcimik ‘O görüntülerin kesintisiz yayınlanmasını istiyorum’
Yonca Evcimik ‘O görüntülerin kesintisiz yayınlanmasını istiyorum’
Yeşim Salkım, bugün bir televizyon programında yayınlanan magazin programına katılıp Gülben Ergen'e zehir zemberek sözler söylemişti. Bunun ardından program sunucusu, 'Bir zamanda bu kanalın kraliçesi sendin hiç mi birine torpil yapmadın?' sorusuna; 'Evet yaptım. Cenk Eren, Hilal Cebeci ve Yonca Evcimik rica ettiler, sadece onlara ödül aldırdım' cevabında bulunmuştu. Bunun üzerine Yonca Evcimik, basın açıklamasında bulundu.
Magazin 22 Eylül 2017 - 15:36

Yonca Evcimik, kendsine torpil yaptığını iddia eden Yeşim Salkım, hakkında bir açıklama yaptı. Yonca Evcimik, açıklamada şu ifadelere yer verdi; ‘Bugün sabah yayınlanan bir magazin programında Yeşim Salkım'ın adımı geçirmesi üzerine gazeteci arkadaşlarım beni aradı. Konu hakkında sorduğunuz için bir açıklama yapmak istedim. Sanıyorum sevgili Yeşim çok hassas olduğu bir noktada isimleri karıştırdı ve olayları doğru hatırlayamadı. O dönemde birçok sanatçı arkadaşım gibi benimde kliplerim yayınlanmıyordu ve kendisinin yayınlatmadığı hakkında söylentileri ben  de duymuştum. Ancak gerçeklik payı var mıdır bilemem. Bunun için kendisini ziyaret edip “Bu kadar çaba, emek ve para sarfediyoruz; neden yayınlanmıyoruz?” diye sordum. Ancak ödül almak ile ilgili bırakın ricayı ödülle ilgili konuşma dahi geçmedi aramızda. Bunun ispatı olarak o ödül töreninin kayıtlarının yayınlanmasını rica ediyorum ama kesilmeden/kesintisiz. Oradaki ifadelerim ve konuşmamdan, hatta ödül törenine katılan sanatçıların tepkilerinden gerçek anlaşılacaktır. Kesintisiz yayınlanmasını özellikle rica ediyorum çünkü ödülü almamdan sonraki konuşmam canlı yayından sonraki tekrarlarda montajlayıp yayınlanmıştır. Ve “rica ederek” almış olduğum söylenen o ödülü almam ve yaptığım konuşmadan sonra takribi 2 yıl kendilerine ait tüm kanallarda yasaklandım. Takdiri sizlere bırakıyorum. Saygı ve sevgilerimle..

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.