Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yonca Evcimik yapılan yorumu affetmedi
Yonca Evcimik yapılan yorumu affetmedi
Şarkıcı Yonca Evcimik, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda bir performans öncesi ısınma hareketleri yaparken çekilmiş bir görüntüsünü paylaştı.
Magazin 22 Nisan 2018 - 13:00

Türk pop müziğinin önemli isimlerinden Yonca Evcimik, sosyal medya hesabından yaptığı bu paylaşımla takipçilerinin beğenisini kazanırken yapılan yorumlardan bir tanesi adeta çam devirdi! 54 yaşındaki şarkıcının bu paylaşımının altına son derece saygısız bir şekilde ‘Yonca abla kendini mezara mi hazirliyon’ iletisi yazıldı. Evcimik, bu paylaşımı görmezlikten gelmek yerine yanıt verince işin rengi değişti. Usta şarkıcı bir takipçisinden gelen bu yoruma; “Güleyim mi bu mesajına? Daha yaratıcı şeyler bul Yonca Ablanı güldürmek için…” şeklinde bir tepki verdi.

yonca-evcimik-ic

ÇOK SAYIDA TEPKİ ALDI

Yonca Evcimik’in bu tepkisinin üzerine takipçileri, şarkıcıya bu çirkin yorumu yapan takipçiyi eleştiri yağmuruna tuttu. Kısa bir süre sonra bu mesajı paylaşan takipçi; “Şakamı dikkate alacağınızı düşünmedim. Sen benim çocukluk aşkımsın” notuyla bir nevi özür diledi.

 

Son güncelleme: 13:33 - 22.04.2018