Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Youtuber Oğuzhan Uğur kimdir? Oğuzhan Uğur nereli ve kaç yaşında?
Youtuber Oğuzhan Uğur kimdir? Oğuzhan Uğur nereli ve kaç yaşında?
Çektiği eğlenceli videolarla ve Youtube'da yaptığı programlarla tanınan Oğuzhan Uğur kimdir merak ediliyor. Oğuzhan Uğur Youtuber aynı zamanda şarkıcı ve yönetmen. Pek Oğuzhan Uğur kimdir? Kaç yaşında ve nereli?
Magazin 10 Nisan 2019 - 16:04

Pinç programının sunucusu aynı zamanda Babala TV kanalının kurucusu şarkıcı Oğuzhan Uğur Ankara doğumludur. Oğuzhan Uğur 2011 yılında vizyona giren Ağır Abi filminin de yönetmenidir.

OĞUZHAN UĞUR KİMDİR? KAÇ YAŞINDA?

Son zamanlarda parlayan genç yetenek Oğuzhan Uğur, 29 Ocak 1984 tarihinde Ankara'da dünyaya geldi. YouTube'da yayınladığı videolarla kendisine kitle edinen Uğur, 2011 yılında beyaz perdede izleyiciyle buluşan Ağır Abi filminin yönetmenliğini ve senaristliğini yapmıştır.

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf bölümünü mezunu olan Oğuzhan Uğur, okul döneminde sergi, belgesel ve kısa film çalışmaları gerçekleştirmiş ardından Osman Sınav ile çalışmaya başlamıştır.

Okuldan sonra bir dönem Mustafa Şevki Doğan ve Osman Sınav'ın asistanı olarak görev yapmıştır.

Ayrıca 2012 yılında Çok Şükür isimli albüm ile müzik piyasasına giriş yapmıştır. Albüm dışında tekli single çalışmaları ile müzik kariyerini sürdüren Oğuzhan Uğur'un single çalışmaları Terbiyesizim, Panpa, Birinci Vazife, İstemiyorum, Sağ Salim, Bal Prensesim, Dengi Dengine feat. Ege Çubukçu, Biyolojik Unsur, Mağlubiyet, Madım Mı? ve Kıskanç.