Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yufka yürekli Burcu
Yufka yürekli Burcu
Burcu Esmersoy önceki akşam tesadüfen Avcılar’da görüntülenince ne kadar iyi kalpli olduğu ortaya çıktı. Güzel sunucu, sahiplendiği köpeği tedavi ettirmek için veteriner veteriner dolaşıyormuş…
Emre ÇEVİK
Magazin 27 Ağustos 2016 - 06:40

Burcu Esmersoy önceki akşam tesadüfen Avcılar'da görüntülenince ne kadar iyi kalpli olduğu ortaya çıktı. Güzel sunucu, sahiplendiği köpeği tedavi ettirmek için veteriner veteriner dolaşıyormuş…

GAZETECİLERİ GÖRÜNCE ŞOKE OLDU

ÖNCEKİ akşam sunucu Burcu Esmersoy, İstanbul Avcılar'da gazetecilerle karşılaşınca kısa süreli bir şok yaşadı. Magazin basınının ünlüleri görmeye alışık olmadığı bir semt olan Avcılar'daki bir veterinere gelen Esmersoy, sahiplendiği bir köpeği veterinere getirmiş.

Esmersoy, kendisini tanıyıp hatıra fotoğrafı çektirmek isteyen minik hayranlarını da kırmadı.

SAHİPLENDİĞİ KÖPEK İÇİN GELMİŞ

“BU köpeğe sahibi bakamıyormuş. Bakımını ben üstlendim” diyen Esmersoy, köpeğin acıklı hikayesini anlattı. Esmersoy, “Yavrucağın anlayamadığımız bir hastalığı var. Tedavi ettiremedik. Burada iyi bir doktor bulunduğunu öğrenince alıp buraya getirdik” dedi.

Güzel sunucu, sahiplendiği köpeği kucağından indirmedi.