Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yusuf Güney çok çocuk hayali olduğunu söyledi
Yusuf Güney çok çocuk hayali olduğunu söyledi
Başarılı şarkıcı Yusuf Güney katıldığı programda çocuk özlemini böyle dile getirdi.
Magazin 20 Nisan 2016 - 14:11

Emre Saygı'nın sosyal medya platformu Younow'dan canlı yayınlanan interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be'nin konuğu, ünlü şarkıcı Yusuf Güney oldu. Emre Saygı'nın ve program takipçilerinin sorularını yanıtlayan Yusuf Güney, bilinmeyen yönleri hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

HAYIRLI EŞ ALTI ÇOCUK

Özel hayatı hakkında konuşan ve evlenip çocuk sahibi olmak istediğini belirten Yusuf Güney “Hayatta tek isteğim ve hayalim var. Hayırlı bir eşle evlenip ve 6 tane çocuğum olsun istiyorum. Her şeye sahip oluyorsunuz. İyi bir yaşantınız oluyor.

Anne ve babanızla bir arada oluyorsunuz. Ama eksik olan bir şey var. Güzel bir evlilik yapıp çocuklarım olması. Evlilik ve çocuk sahibi olmak için kendimce geç bile kaldım. 31 yaşındayım. Bana göre bir adamım 40 yaşına geldiğinde 3 yada 5 yaşında çocuğu olması saçma bir geliyor” dedi.

UÇAĞI BEN KULLANACAĞIM

Extreme sporları ve uçmayı çok sevdiğini belirten Yusuf Güney “Paraşütle atlamak dahil bir çok extreme spora büyük ilgi duyuyorum ve yapıyorum. Bana büyük bir keyif veriyor. En büyük hayalim pilot olmaktı. Pilot olamadım ama şimdi uçak uçurabiliyorum. Yeni çekeceğimiz klipte uçağı ben kullanıcam. Bir büyük hayalim de uzaya gitmek” dedi.