Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yüzleşme dizisi “devam” dedi! Kanal D’de açıklama geldi…
Yüzleşme dizisi “devam” dedi! Kanal D’de açıklama geldi…
İki hafta önce Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan Yüzleşme dizisinin kaldırılacağı iddia edilmişti. Ancak son gelen açıklamaya göre dizi devam edecek. Salı akşamları yayınlanan Yüzleşme'nin kaderi ilerleyen bölümlerin ardından belli olacak.
Magazin 14 Mart 2019 - 23:32

Yüzleşme dizisinin başrollerinde Hande Doğandemir, Uğur Yücel ve Yeşim Ceren Bozoğlu yer alıyor. Kısa süre önce hem Uğur Yücel’in hem de Hande Doğandemir’in dizileri reytinglerde başarı elde edememesi sonucunda yayından kaldırılacağı iddia edilmişti. Ama son gelen bilgilere göre 2 bölümü yayınlanan dizi devam edecek.

Salı akşamları yayınlanan yeni dizi Yüzleşme’nin karşında ise FOX’un Kadın dizisi, ATV’nin Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ı, ve TV8’in Survivor’ ı vardı. 12 Mart Salı akşamı 2. bölümü yayınlanan dizi reyting listesinde 21. sırada kaldı.

KANAL D’DEN YÜZLEŞME AÇIKLAMASI GELDİ

Kanal D’nin resmi sosyal medya hesaplarından yapılan açıklama şu ifadeler kullanıldı:

“Yüzleşme dizisinin bittiğine dair söylentiler gerçek dışıdır. Kanal D yönetimi böyle bir karar almamıştır. Dizinin ilerleyen bölümlerindeki performanslarına göre değerlendirilecektir.”

Yapımcı Bülent Turgut ise yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Kanal D ile 7 bölümlük anlaşmamız mevcuttur. Şu an için final söz konusu değildir.”

YÜZLEŞME DİZİSİNİN KONUSU

Hikaye, çiçek yetiştiriciliği ve esans üreticiliği ile ünlü Kalender kasabasında geçiyor. Masal ismindeki esrarengiz kadının kasabaya gelişi ile 15 yıldır saklanan büyük sırlar açığa çıkacak ve kasabada artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Son güncelleme: 23:06 - 16.03.2019