Yüzleşme zamanı! Siyah Beyaz Aşk 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Siyah Beyaz Aşk son bölüm izle

Siyah Beyaz Aşk'ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Siyah Beyaz Aşk'ın yeni bölümünde Namık Emirhan ve Ferhat yüzleşiyor. Ferhat ve Aslı arasında yaşanan son olaylar, ayrılmalarına zemin hazırlamıştır. Vildan ise bu fırsatı, kendi lehine çevirme gayesi içerisindedir. İşte Siyah Beyaz Aşk son bölüm özeti ve yeni bölüm izleme linki...

Yüzleşme zamanı! Siyah Beyaz Aşk 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Siyah Beyaz Aşk son bölüm izle

Siyah Beyaz Aşk ekranların sıkı takip edilen dizilerinden biri… Özellikle Aslı ile Ferhat’ın tutkulu aşkı çok beğeniliyor. Yeni bölümde Aslı ve Ferhat ayrılacak mı sorusunun cevabı yanıt bulacak zira ikili ayrılmanın eşiğine gelmiş durumda… Başrollerinde İbrahim Çelikkol ile Birce Akalay’ın yer aldığı diziye ilişkin son gelişmeleri haberimizden okuyabilirsiniz.

SİYAH BEYAZ AŞK YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Ferhat, Namık Emirhan ile ilgili gizli kalan sırları da öğrenir. Yiğit’le hararetle bir konuşmanın ardından Ferhat, Namık’ın karşısına çıkar. Berber Necet yani Ferhat’ın babasının ölümünün ardındaki tüm sır perdesi aralanır. Siyah Beyaz Aşk, heyecan dolu yeni bölümüyle 7 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de yayınlanacak.

SİYAH BEYAZ AŞK SON BÖLÜM İZLE

SON BÖLÜM ÖZETİ

Özge'nin Ferhat'ın kızı olduğunu öğrenen Aslı, evden gitmeye karar verir. Ancak beklenmedik bir durum Aslı'nın gidiş planlarını bir süreliğine de olsa ertelemesine neden olacaktır. Ferhat ise Aslı'nın gitmemesi için elinden geleni yapar. Aslı ve Ferhat aşkı önlerindeki bu büyük sınavdan yara almadan geçmeyi başarabilecek midir?

asli-ferhat-kanal-d

Öte yandan Ferhat'ın, Yusuf'tan edinmek istediği bilgi tüm hayatını değiştirecek niteliktedir. Namık, Ferhat'ı Yusuf'tan uzak tutmak için elinden geleni yaparken, Ferhat giderek bu büyük sırra yaklaşır. Ancak bu yolda Ferhat'ın önüne hiç beklemediği bir engel çıkacaktır.

İntihar girişiminde bulunan Vildan'ın Ferhat ile ilgili umutları bitmiş değildir. Vildan'ın eve geri dönüşü, Aslı ve Ferhat aşkı üzerinde nasıl bir sonuç doğuracaktır? Abidin eve geri dönmek için Cüneyt'i yakalayıp Ferhat'a teslim etmenin planlarını yapar. Bu yolda destekçisi Gülsüm olacaktır. Cüneyt ise Jülide ile kurduğu yeni ittifakın sonuçlarından faydalanmak isterken, Abidin'in elinden kurtulabilmeyi başarabilecek midir?