Zafer Algöz’den ‘Ozan Güven’ sorusuna kaçamak yanıt

Zafer Algöz önceki gün eşi Lale Algöz ile birlikte Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Algöz, kendisine yöneltilen Ozan Güven ile ilgili sorulara kaçamak yanıt verdi.

Zafer Algöz’den ‘Ozan Güven’ sorusuna kaçamak yanıt

Zafer Algöz ve eşi Lale Algöz, önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Kısa bir turun ardından karnı acıkan Algöz çifti, soluğu bir dönercinin önünde aldı. Covid-19 tedbirleri kapsamında kurallara dikkat ettiği gözlenen Zafer Algöz, mekana girmeden önce ellerini dezenfekte etti. Bir süre dönerin başında bekleyen oyuncu, siparişini verdikten sonra yerine oturdu.

“KONUŞMAKTAN KAÇINDI”

Yemeğin ardından mekandan çıkan Zafer Algöz'e sevgilisi Deniz Bulutsuz'a şiddet uygulayan Ozan Güven'le ilgili sarf ettiği “Tekrardan barışabilirler belki davalarını geri çekerler” sözleri hatırlatıldı. Algöz, “Bu konular hakkında artık konuşmak istemiyorum. Ozan ile hiç görüşmedim” dedi. Usta oyuncu son olarak bir süredir sağlık sorunlarıyla uğraşan annesiyle ilgilendiğini ve durumunun iyi olduğunu söyledi.

Ozan Güven'in şiddet uyguladığı Deniz Bulutsuz'un çıplak ayaklı kaçışının görüntüleri dosyaya girdi İlginizi Çekebilir Ozan Güven'in şiddet uyguladığı Deniz Bulutsuz'un çıplak ayaklı kaçışının görüntüleri dosyaya girdi