Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Zahide Yetiş kimdir? Zahide Yetiş’in bebeğinin cinsiyeti ne?
Zahide Yetiş kimdir? Zahide Yetiş’in bebeğinin cinsiyeti ne?
Canlı yayında hamile olduğunu açıklayan Zahide Yetiş'in bebeğinin cinsiyeti de belli oldu. Sunucu Zahide Yetiş 2014 senesinde Paris’te Cem Arısoy ile hayatını birleştirmişti. Peki tüp bebek yöntemi ile hamile kalan Zahide Yetiş kimdir? Kaç yaşında ve nereli?
Magazin 17 Ocak 2018 - 08:58

Güzel sunucu Zahide Yetiş, canlı yayında hamile olduğunu açıklamıştı. Ardından Cem Arısoy ve Zahide Yetiş çiftinin yeni doğacak çoçuğunun cinsiyeti belli oldu. Müge Anlı, canlı yayında sunucu Zahide Yetiş‘in bebeğinin cinsiyetinin erkek olacağını açıkladı. İşte Zahide Yetiş hakkında merak edilenler…

Güzel sunucu Zahide Yetiş, tüp bebek yöntemiyle çocuk sahibi olacak. Geçen akşam hamile olduğunu canlı yayında açıklayan Zahide Yetiş ve Cem Arısoy çiftinin bebeklerinin cinsiyeti belli oldu. Güzel sunucu Zahide Yetiş, tüp bebek yöntemiyle çocuk sahibi olacak. Geçen akşam hamile olduğunu canlı yayında açıklayan Zahide Yetiş ve Cem Arısoy çiftinin bebeklerinin cinsiyeti belli oldu.

ZAHİDE YETİŞ KİMDİR?

Zahide Yetiş, 1979 yılında Avusturya, Viyana’da doğmuştur. Babası burs kazanıp okul için Viyana’ya gittiğinde yeni evli imiş ve Zahide orada doğmuştur. “Allah’ın emir ve yasaklarına uyan” demekmiş Zahide’nin anlamı. Anne tarafı Yunanistan – Selanik, baba tarafı Kütahya'dan İzmir'e gelmiştir. Bir kız, üç erkek kardeşi vardır. Zahide Yetiş çok küçükken anne babası boşanmışlar, o babaannesinin yanında İzmir’de büyümüştür. Ortaokul ve Lise yıllarında Güzel Konuşma, Şiir Okuma ve Kompozisyon Yarışmalarında birincilikler aldı. Lise eğitimini İzmir Özel Fatih Koleji’de tamamladı. Ardından 9 Eylül Üniversitesi Satış Yönetimi ve İşletme Bölümü'nden mezun oldu.

ÇOÇUKLUK YILLARINDA BELGESEL SESLENDİRDİ

Çocukluk yıllarında TRT'de belgesel seslendirmeleriyle televizyonculuk hayatı başladı. Reklam Seslendirmeleri yanı sıra Haber Spikeri ve Metin Yazarı olarak görev yaptı.

TV8 ‘de “Kentlerin Dili” adlı programla Türkiye'yi dolaşarak 25 ayrı şehrin yarı belgesel programını yaptı. Altı yıl boyunca Türkiye’nin ilk Teknoloji Programı olan ‘İnternet TV’ yi sundu, ‘İnternet Dünyası’ adlı bir gazete köşesi hazırladı. İzmir Fatih Kolejinde Diksiyon Güzel Konuşma ve Artikülasyon dersleri verdi.

TRT Kurumunda, İzmir ve Ankara televizyonlarında “Genç Gözüyle Tartışma” , “İnternet TV”, “Türk Site”, “Gün Başlıyor”, “Şans Karesi” ve “İzlenimler” gibi kadın, eğitim, kültür, eğlence ve tartışma ve yarışma programlarının sunuculuğunu yaptı.

Kanal D’de yayınlanan tam üç sezon “Doktorum” Programını Op. Dr. Aytuğ Kolankaya ile beraber sundu. Daha sonra ATV'de “Zahide’yle yetiş hayata” adlı programda sunuculuk yaptı.

Zahide Yetiş bir kere evlenip boşandı. Zahide Yetiş, işadamı Cem Arısoy ile Paris'te 16 Eylül 2014 tarihinde evlendi. 19 Eylül 2014 tarihinde de İstanbul Kuruçeşme'de düğün yaptı.