Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Zahide Yetiş’in eşi Cem Arısoy kimdir? Cem Arısoy kaç yaşında ve ne iş yapıyor?
Zahide Yetiş’in eşi Cem Arısoy kimdir? Cem Arısoy kaç yaşında ve ne iş yapıyor?
Güzel sunucu Zahide Yetiş canlı yayında hamile olduğunu açıklamıştı. Ardından eşi Cem Arısoy kimdir, kaç yaşında, işi ne ve nereli gibi soruların yanıtını arayanlar Google'a başvurdu. Zahide Yetiş'in eylül 2014'e evlendiği Cem Arısoy kimdir ve ne iş yapıyor?
Magazin 18 Ocak 2018 - 16:17

Güzel sunucu Zahide Yetiş ve Cem Arısoy tüp bebek yöntemiyle çocuk sahibi olacak. Cem Arısoy ve Zahide Yetiş çiftinin yeni doğacak çoçuğunun cinsiyeti de belli oldu. İkili canlı yayında bebeğin cinsiyetini öğrenince duygu dolu anlar yaşadı. Peki Zahide Yetiş’in eşi Cem Arısoy kimdir? Kaç yaşında, nereli ve ne işle meşgul? İşte Cem arısoy hakkında merak edilenler…

CEM ARISOY KİMDİR?

Cem Arısoy, Zahide Yetiş ile 16 Eylül 2014 yılında Paris'te evlenmiş iki gün sonra'da İstanbul Kuruçeşme'de düğün yapmıştır.

Zahide Yetiş 1979 yılında Viyana’da dünyaya geldi. Liseyi İzmir Özel Fatih Koleji’nde okudu. Dokuz Eylül Üniversitesi Satış Yönetimi ve İşletme Bölümü’nden mezun oldu. TRT’de çocukluk döneminde seslendirmeler yaptı. Birçok programda sunuculuk yaptı. 2009 yılında Kanal D’de yayınlanan Doktorum programıyla tanındı. ATV’de yayınlanan Zahide ile Yetiş Hayata isimli programın sona ermesinden sonra, 7 Aralık 2015’ten beri SHOW TV’de haftaiçi her sabah yayınlanan Zahide Yetiş’le programını sunmaktadır. Ayrıca Dinle! Hayat Sana Fısıldıyor! başlıklı bir kitap yazmıştır. Engelli yazar Onur Ustaoğlu’nun yazdığı Hey! Biz de Buradayız isimli sesli kitaba seslendirme ve tanıtımda destek vermiştir.

CANLI YAYINDA DUYDU DOLU ANLAR

Sunucu Zahide Yetiş 2014 senesinde Paris'te Cem Arısoy ile hayatını birleştirmişti. Zahide Yetiş hamileliğini ilk öğrendiğinde müjdeli haberi yakın dostu Müge Anlı‘ya “Teyze oluyorsun” diyerek verdi. Zahide Yetiş ise bebeğinin cinsiyetini ilk kez yakın dostu Müge Anlı ve doktorundan öğrendi.

Müge Anlı, sunucu Zahide Yetiş‘in bebeğinin cinsiyetinin erkek olacağını açıkladı. Müge Anlı‘nın açıklamasının ardından stüdyoda duygu dolu anlar yaşandı.

 

Son güncelleme: 16:18 - 18.01.2018