Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Zalim İstanbul 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Nedim ve Cenk karşı karşıya! Zalim İstanbul 21. son bölüm izle
Zalim İstanbul 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Nedim ve Cenk karşı karşıya! Zalim İstanbul 21. son bölüm izle
Zalim İstanbul 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşan dizinin son bölümünde Cemre’nin şüpheleri karşısında savunmaya geçen Cenk, Nedim’in duruma müdahale etmesiyle şaşkın kalır. Nedim’in fitilini yaktığı ateş Cemre’yi derinden sarsacak bir tartışmaya döner. Diğer yandan Ceren’in istediği para Şeniz’in kulağına gider. Şeniz, Agah’ın gözünü bu denli karartmış olmasına inanamaz ve Ceren’e karşı Seher kozunu oynar. Zalim İstanbul'un son bölümünde yaşananlar ve izleme linki...
Magazin 2 Aralık 2019 - 23:05

Zalim İstanbul 21. son bölümü ile Kanal D ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay ve Ozan Dolunay'ın yer aldığı dizinin son bölümünde; Cenk, gözü önünde Nedim ve Cemre arasında yaşananlar karşısında daha fazla sakin kalamıyor. Zalim İstanbul 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Zalim İstanbul 21. son bölüm izleme linki…

ZALİM İSTANBUL YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

 

ZALİM İSTANBUL 21. SON BÖLÜM İZLE

Cenk, gözü önünde Nedim ve Cemre arasında yaşananlar karşısında daha fazla sakin kalamaz. Nedim ise varlığını tüm köşke hissettirmek için izleyeceği yol onu istemeden de olsa amcası ile karşı karşıya getirecektir. Şeniz, Karaçayların serveti söz konusu olduğunda, tek bir kuruş dahi vermeye gönüllü değildir ve bu uğurda önündeki tüm engelleri aşacak planını devreye sokar.

Nedim ve Ceren'i karşılarında el ele gören köşk halkı şaşkına döner. Şoku atlatan Agah Ceren'i evden göndermek isterken karşısına çıkan Nedim, Agâh için yıkım olur. Cenk ve Damla, köşkün sahibi benim diyen Nedim karşısında şaşkına dönerken Şeniz bu durumu fırsata çevirme çabasındadır.

Cemre Nedim'in yaptıklarına inanamazken, Cenk öfke ile karşısına çıkar. Nedim'in, Cenk ve Cemreye evden ne zaman taşınacaklarını sorması Cenk için son damladır.

Son güncelleme: 08:31 - 03.12.2019