Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Zalim İstanbul 23. yeni bölüm fragmanı: Cenk ve Cemre’ye şok! Zalim İstanbul 22. son bölüm izle
Zalim İstanbul 23. yeni bölüm fragmanı: Cenk ve Cemre’ye şok! Zalim İstanbul 22. son bölüm izle
Zalim İstanbul 23. son bölümüyle Kanal D ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay ve Ozan Dolunay'ın yer aldığı dizinin son bölümünde; Ceren için eğlenceli başlayan balayı en büyük kabusu ile son bulur. Zalim İstanbul 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Zalim İstanbul 22. son bölüm izleme linki...
Magazin 9 Aralık 2019 - 22:53

Zalim İstanbul dizisinin son bölümünde; Nedim ve Ceren'i karşılarında gören Cenk ve Cemre şok olur. Dördü aynı mekânda sessizlik anlarında bile patlamaya hazır bomba gibidir.

ZALİM İSTANBUL YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

ZALİM İSTANBUL 22. SON BÖLÜM İZLE

Nedim ve Cemre için dayanılması güç bir eziyete dönen bu tatil, Cenk'in bardağındaki son damla olur. Ceren için eğlenceli başlayan balayı ise, en büyük kabusu ile son bulur.

Agah durumdan haberdar olduğunda ise, Şeniz'e patlar. Şeniz, Agah'ın yönünü Seher'e çevirecek kılıfı hazırlamıştır. Seher'i ince ince işleyen Şeniz, Agah'ın Seher'e kızının gerçek yüzünü göstermesini sağlar.

Şeniz planının kusursuz işlediğinden emin ilerlerken, hiç beklemediği anda kendi bombası ellerinde patlayacaktır.

Son güncelleme: 07:18 - 10.12.2019