Zalim İstanbul 4.yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Zalim İstanbul 3. son bölüm izle

Zalim İstanbul dizisi 3. son bölümü ile Kanal D ekranlarında yayınlandı. Pazartesi akşamları iddialı yapımlara karşı yarışan Zalim İstanbul, diziseverlerin dikkatini çekmeyi başardı. Dizinin başrollerinde Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay ve Damla Karaçay yer alıyor. Zalim İstanbul 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Zalim İstanbul dizisi hakkında merak edilenler...

Zalim İstanbul 4.yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Zalim İstanbul 3. son bölüm izle

ZALİM İSTANBUL 4. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI YAYINLANDI

 

ZALİM İSTANBUL 4. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

 

Zalim İstanbul 3. son bölümünde; Şeniz, gördükleri karşısında Ceren'i hakikatin önüne atarken, Ceren yüzleştiği gerçekle deliye döner. Ablasını sırtından vuran Ceren'in, Cemre'yi soktuğu durum Agah'a kararlarını sorgulatırken, Seher'le tekrar karşı karşıya getirir.  Damla elinde Civan'ın kanıyla kapıya geldiğinde köşkte hava buz keser. Cenk, abilik dürtüsüyle içindeki öfkeyi zapt edemez ve sorumlulara gereken cezayı verir. Agah ve Cenk, ilk kez bu sayede baba oğul hissini paylaşırlar. Cemre, Cenk'in her seferinde Nedim'e sessiz kalışı konusunda yüklenince Cenk ne yapacağını bilemez halde Nedimle yaşadığı karşılaşmanın ağır duygusuyla içinde biriktirdiği her şeyi Nedim'e haykırır, Şeniz bu yüzleşmeden ağır etkilenir.

Cemre kendisine gelen telefonla hayallerinin gerçekleşeceğini sanırken yıkılacağını kestiremez. Seher ve Şeniz'in ağır geçen konuşmasına şahitlik eden Civan'ın içi ezilirken, üzerine kurulan başka bir tuzakla mücadele etmek zorunda kalır. Civan, kendisine kurulan tuzaktan habersiz özgürlüğüne gittiğini zanneder. Yaşadığı korkunç olay elini kolunu bağlarken, Agah Karaçay'ın kapısı bir kez daha çalınacaktır.

ZALİM İSTANBUL 3. SON BÖLÜM İZLE