Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Zehra Çilingiroğlu Londra’daki okulunu bıraktı
Zehra Çilingiroğlu Londra’daki okulunu bıraktı
Geçtiğimiz yıl Hülya Avşar, kızı Zehra Çilingiroğlu'nun Türkiye’de istediği İngilizce iç mimarlık bölümünü kazandığını, Londra'da 'University of Westminister'e kabul edildiğini sosyal medya hesabından duyurmuştu. Ancak yaklaşık 1 yıldır yurt dışında yaşayan Çilingiroğlu, hem Londra'nın kapalı havasına hem de anne-babasından ayrı kalmaya alışamadı ve okulu bıraktı.
Magazin 19 Nisan 2017 - 14:22

Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu’nun kızları Zehra Çilingiroğlu, Londra’daki ‘University of Westminister’da iş yönetimi ve pazarlama okumaya başlamış ve geçen sonbaharda oraya yerleşmişti. Duymayan Kalmasın programının haberine göre Bir süredir paskalya tatili nedeniyle İstanbul’da olduğu sanılan Zehra’nın Londra’daki okulu bıraktığı ortaya çıktı. Londra’nın sürekli yağmurlu ve kapalı havasına alışamayan 19 yaşındaki Zehra’nın anne ve babasını da çok özlediği yakınlarına “Orada çok bunaldım” dediği öğrenildi.

Son güncelleme: 15:57 - 19.04.2017