Zehra Çilingiroğlu’nun olaylı gecesi!

Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu’nun kızı Zehra Çilingiroğlu geçen gece Karaköy'de bulunan bir mekanda eğlendi. Zehra Çilingiroğlu mekan çıkışı erkek arkadaşının oturduğu siteye gitti.

Zehra Çilingiroğlu’nun olaylı gecesi!

Zehra Çilingiroğlu geçen gece erkek arkadaşıyla birlikte Karaköy’de bulunan bir mekanda yaklaşık iki saat boyunca beraber eğlendi. Zehra Çilingiroğlu ve sevgilisi gazetecilerin olduğunu öğrenince mekandan beşer dakika arayla ayrıldı. Mekandan ayrılan Zehra Çilingiroğlu, erkek arkadaşının oturduğu siteye gitti. Erkek arkadaşının evine gitmek için taksiden inen Zehra Çilingiroğlu gazetecileri karşısında görünce kısa bir süre şaşkınlık yaşadı ve  “Yok artık, buraya da mı geldiniz?” sözleriyle sitem etti.

TAKSİYE BİNEREK GERİ DÖNDÜ

Karşısında gazetecileri gören Zehra Çilingiroğlu, erkek arkadaşının evine gitmekten son anda vazgeçti ve siteye geldiği taksiye binerek olay yerinden uzaklaştı.
cilingirogluzehra

AVŞAR VE ÇİLİNGİROĞLU NE DİYECEK?

Zehra Çilingiroğlu’nun bu olaylı gecesine annesi Hülya Avşar ve babası Kaya Çilingiroğlu'nun nasıl tepki vereceği şimdiden merak konusu oldu.

Hülya Avşar'ın kızı Zehra Çilingiroğlu'nun olaylı gecesi İlginizi Çekebilir Hülya Avşar'ın kızı Zehra Çilingiroğlu'nun olaylı gecesi