Zemheri final bölümü fragmanı yayınlandı! Ayaz’ın amacı bambaşka! (Zemheri 9. son bölüm izle)

Zemheri dizisinin 9. bölümü bu akşam ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde; Firuze’yle Ertan’ın düğün yemeğine giden ve geçmişlerini açıklayan Ayaz’ın amacı aslında bambaşkadır. Firuze ve Ayaz girdikleri yeni mücadelede Ertan’la yeniden karşı karşıya gelecek, zafer mi yoksa yenilgi mi alacaklarını bilmedikleri bu yolda beklemedikleri bir sürprizle karşılaşacaklardır. İşte Zemheri 10. final bölümü fragmanı ve son bölüm izleme ekranı.

Zemheri final bölümü fragmanı yayınlandı! Ayaz’ın amacı bambaşka! (Zemheri 9. son bölüm izle)

Show Tv ekranlarında yayınlanan Zemheri dizisinin 9. bölümü bu akşam yayınlandı. Zemheri’nin son bölümünde; Firuze'nin Ertan'a kolay kolay teslim olmayacağı artık kesinleşir, Ayaz'la ikisini yeni bir yol beklemektedir. İşte Zemheri 10. yeni bölüm fragmanı ve son bölümü ve izleme sayfası.

ZEMHERİ 10. YENİ BÖLÜM (FİNAL) FRAGMANI YAYINLANDI

ZEMHERİ SON BÖLÜM FRAGMANI

ZEMHERİ 9. SON BÖLÜM İZLE

ZEMHERİ 9. BÖLÜM ÖZETİ

Firuze'yle Ertan'ın düğün yemeğine giden ve geçmişlerini açıklayan Ayaz'ın amacı aslında bambaşkadır. Firuze'nin Ertan'a kolay kolay teslim olmayacağı artık kesinleşir, Ayaz'la ikisini yeni bir yol beklemektedir.

Berrak bir yandan hamileliğini heyecanla yaşarken bir yandan da Firuze ve Ayaz'la ilgili yeni şüpheler edinmeye başlar. Yaşar kızının nasıl böyle bir karar verebildiğine hala inanamayıp acı çekerken, Aliye ve Sevda ise bu evliliği kendi adlarına avantaja çevirmek niyetindedir.

Firuze ve Ayaz girdikleri yeni mücadelede Ertan'la yeniden karşı karşıya gelecek, zafer mi yoksa yenilgi mi alacaklarını bilmedikleri bu yolda beklemedikleri bir sürprizle karşılaşacaklardır.

Loading...