Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Zemheri 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Zemheri 4. son bölüm izle
Zemheri 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Zemheri 4. son bölüm izle
Zemheri dizisinin bu akşam 4. bölümü izleyiciyle buluştu. Ekranların yeni dizilerinden olan Zemheri'nin son bölümünde; Firuze’nin Ayaz’a olan öfkesi bin kat artmıştır. Babasını kurtarmak için kendinden başka güvenecek kimsesi kalmamıştır. Ayaz’la bağlarını güçlendirmek için annesine yakın olması gerektiğine karar veren Berrak’ın hedefinde Safiye vardır. Zemheri 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte dizinn son bölümü izleme sayfası ve yeni bölüm fragmanı...
Magazin 5 Şubat 2020 - 22:57

Show Tv’de her çarşamba yayınlanan Zemheri’nin bu akşam 4. bölümü ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde; İşini geri alabilmek için Ertan'ın verdiği süre dolmak üzeredir. Ayaz ise Firuze'nin babasını kurtarmak amacıyla orda olduğunu anlamıştır. İlişkilerini ilerletmek için Safiye'ye evlendikten sonra oturmak istedikleri evlerini göstermek ister. Safiye'nin katıldığı bu ev gezisine Firuze de gitmek zorunda kalır. İşte Zemheri 5. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme ekranı.

ZEMHERİ 5. YENİ BÖLÜM FRAGMANI 

 

ZEMHERİ 4. BÖLÜM İZLE

ZEMHERİ 4. BÖLÜM ÖZETİ

Safiye'nin özgürlüğü, Yaşar'ın tutsaklığı devam edecektir. Ayaz annesini kurtarmış olsa da masum bir insanın hapiste kalmasına engel olmadığı ve Firuze'ye verdiği sözü tutamadığı için büyük bir vicdan azabı ve öfke içindedir. Ertan'la büyük bir hesaplaşma yaşar.

Firuze'nin Ayaz'a olan öfkesi bin kat artmıştır. Babasını kurtarmak için kendinden başka güvenecek kimsesi kalmamıştır. İşini geri alabilmek için Ertan'ın verdiği süre dolmak üzeredir. Ayaz ise Firuze'nin babasını kurtarmak amacıyla orda olduğunu anlamıştır. Bu yolda tek umudu da holdingde kalmaktır. Ayaz Firuze'nin bu umudunu da elinden almak istemez ve ona yardım etmeye karar verir.

Firuze Ayaz'ın uzattığı yardım elini tutacak mıdır?

Ayaz'la bağlarını güçlendirmek için annesine yakın olması gerektiğine karar veren Berrak'ın hedefinde Safiye vardır. İlişkilerini ilerletmek için Safiye'ye evlendikten sonra oturmak istedikleri evlerini göstermek ister. Safiye'nin katıldığı bu ev gezisine Firuze de gitmek zorunda kalır. Hep bir yuva hayali kurduğu Ayaz'ın başka bir kadınla kurduğu ve gerçekleştirmek üzere olduğu düşlere yüreği yanarak şahitlik eder. Bütün bunlar olurken Safiye, Ayaz ve Firuze'den şüphelenir.

Safiye asistan Firuze'nin oğlunun tek aşkı Firuze olduğunu öğrenecek midir?

Firuze, Ayaz'ın neden sözünü tutmadığını deliler gibi merak etmektedir. Ayaz'ın konuşması ve alacağı cevaplar Ertan'la gideceği yemek konusunda son kararı vermesine yardımcı olacaktır. Firuze Ayaz'ın karşısına çıkar ve hesap sorar. Bu sırada Ertan'ın babasının karşısında oturduğundan habersizdir. Bir an önce her şeyi bitirmek isteyen Ertan, Yaşar Pınar'a büyük bir teklifle gitmiştir. Yaşar, Ertan'ın teklifini kabul edecek midir?

Son güncelleme: 15:34 - 09.02.2020