Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Zemheri 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Firuze zor bir kararın eşiğine! (Zemheri 7. son bölüm izle)
Zemheri 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Firuze zor bir kararın eşiğine! (Zemheri 7. son bölüm izle)
Zemheri dizisinin 7. bölümü bu akşam izleyicisiyle buluştu. Zemheri dizisinin son bölümünde; Safiye yaptığı seçimin bedelini ödemeye başlamıştır. Bu durum Ayaz ve Berrak’ı geri dönüşsüz bir yola sokmak üzeredir. Ancak Berrak asla vazgeçmeye niyetli değildir. Ayaz’ı kaybetmemek için yeni bir planın peşindedir. İşte Zemheri 8. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme ekranı.
Magazin 26 Şubat 2020 - 22:21

Show Tv ekranlarında her çarşamba yayınlanan Zemheri dizisi bu hafta 7. bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen dizi Zemheri’nin son bölümünde; Firuze henüz babasının kurtulmasına sevinmeye fırsat bile bulamadan kendisini Elvan'ın özgürlüğü için yeni bir mücadelenin başlangıcında bulur. Üstelik önündeki engel yine Ertan'dır. Ayaz ise hiçbir şeyden habersiz Firuze için endişelenmektedir ancak eli kolu bağlıdır. İşte Zemheri 8. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme sayfası.

ZEMHERİ 8. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


ZEMHERİ SON BÖLÜM FRAGMANI

ZEMHERİ 7. SON BÖLÜM İZLE

ZEMHERİ 7. BÖLÜM ÖZETİ

Ertan'ın Firuze'yi çok zor bir kararın eşiğine sürüklediği tanıtımda Firuze ve Ertan'ı el ele gören Ayaz'ın yaşadığı hayal kırıklığı gözlerinden okunuyor. Ertan'la birlikte nikah masasına oturan Firuze izleyenleri şoke ederken, vereceği yanıt merakla bekleniyor.

Firuze henüz babasının kurtulmasına sevinmeye fırsat bile bulamadan kendisini Elvan'ın özgürlüğü için yeni bir mücadelenin başlangıcında bulur. Üstelik önündeki engel yine Ertan'dır. Ayaz ise hiçbir şeyden habersiz Firuze için endişelenmektedir ancak eli kolu bağlıdır. Safiye yaptığı seçimin bedelini ödemeye başlamıştır. Bu durum Ayaz ve Berrak'ı geri dönüşsüz bir yola sokmak üzeredir. Ancak Berrak asla vazgeçmeye niyetli değildir. Ayaz'ı kaybetmemek için yeni bir planın peşindedir. Ayaz, Firuze'yle önlerindeki bütün engellerin kalktığını düşünmekte ve gelecekle ilgili masum hayaller kurmaktadır. Ancak Ertan yüzünden yolları yine beklemedikleri bir yöne doğru ilerlemektedir, üstelik bu sefer öncekinden de acımasız bir biçimde.

Son güncelleme: 22:00 - 01.03.2020