Zengin ve Yoksul 2. yeni bölüm 2. fragman: Aleyna vuruluyor! (Zengin ve Yoksul 2. bölüm fragmanı izle)

Zengin ve Yoksul 2. yeni bölümden 2 yeni fragman geldi. Yayınlanan 2. fragmanda;Meral Berrin ve ailesini bir davete çağırıyor ama Aziz onları istemiyor. Berrin bir kez daha kuzeni tarafından hayal kırıklığına uğruyor. Karan Aysel'in Aleyna'dan neden bu kadar nefret ettiğini soruyor. Bu arada Karan'ın annesi Aziz'e silah çekiyor ama Aleyna'nın babasının önüne atlaması ile o vuruluyor. İşte Zengin ve Yoksul 2. yeni bölüm fragmanları...

ZENGİN VE YOKSUL 2. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

ZENGİN VE YOKSUL İLK BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 1. İLK BÖLÜM ÖZETİ…

Aysel ve Berrin zengin akrabalarına rağmen fakirlikle baş ediyor. Berrin'in teyzesinin kızı Meral ise Azize Erdemli ile evleniyor ve lüks içinde yaşıyor. Berrin inatla Meral ve ailesinin onlara kapı açtığını ama onların bunu istemediklerini anlatıyor. Aysel annesi ile aynı fikirde değil. Meral ve çocukları eski eşyalarını vermek için arada sırada Aysel ve annesi ile yüz yüze geliyor. Aleyna'nın eskileri ile büyüyen Aysel'in çocukluğu ise bu aile yüzünden yıkımlarla dolu.

AYSEL VE ALEYNA'NIN ARKADAŞLIĞI

Aleyna Aysel'e karşı bir kardeş gibi yaklaşmaya çalışıyor. Hatta onu babasının şirketinde işe aldırmak istiyor ama ne annesi ne de babaannesi Sacide Aysel'i onun artıkları ile geçinen biri olarak görüyor. Aleyna, Aysel'in aksine çok küçük sorunları olan hayat dolu bir kız. Bu arada küçükken oyuncaklarını seçen Aleyna şimdi de Aysel'e sevgili seçmeye çalışıyor.

MERAL'İN KORKULARI

Berrin Meral'le arası iyi. Ancak Meral'in kayınvalidesi Berrinler'i istemiyor. Meral, Berrin'i kendine o kadar yakın hissediyor ki eşinin onu aldatabileceğini düşündüğünü bile söylüyor. Zaten Meral de eşini ve zengin hayatını kaybetmekten korkuyor. Evde tüm idare Sacide'de. Meral'in sözleri evde çalışanlar tarafından bile ikinci planda tutuluyor. Ama Berrin onu her seferinde daha kararlı ve lafını esirgemeyen biri olmaya zorluyor.

NİHAL AZİZ’DEN HAMİLE

Aysel'in ablası Nihal bir mağazada kıyafet mankenliği yapıyor. Ama dik başlılığı ona zor günler geçiriyor. Ama hiçbir gelecek kaygısı yok. Çünkü Meral’in eşi Aziz ile yasak aşk yaşıyor. Hatta ondan hamile. Yani Meral tüm endişelerinde haklı.

AYSEL YIKILIYOR

Berrin, Sacide'nin onu evden kovarcasına gösterdiği muameleye rağmen Meral'den vazgeçmiyor. Hatta o akşam Aysel'in Aleynalar'a gitmesini uygun buluyor. Aysel akşam yemeğine davet ediliyor. O gece Emir de orada. Aysel Emir'in onunla sevgili olmak istediğini sanıyor. Hatta yoksul olduğu için teklifinin kabul edileceğine de emin. Ama Aysel hiç de sandığı gibi biri değil. Emir ‘şunun adını koyalım hadi' diyor. Ve Aysel Emir'in ona iş teklifi ettiğini o an öğreniyor. Aleyna'nın dolduruşları yüzünden Emir'in ondan hoşlandığını sanan Aysel büyük yıkım yaşıyor. Aysel yaşadığı yıkımla Aleyna'nın yüzüne hissettiği her şeyi söylüyor.

AYSEL KARAN İLE TANIŞIYOR

Aysel sokakta ağlarken karşısına Karan çıkıyor. Onu ağlarken gören Karan endişeli bir şekilde ona yardım etmek istiyor. Aysel hüzünle evine giderken Karan da öfke ile Aleyna'ların evine bakıyor. Ama bu karşılaşma bu iki genç için son görüşme olmuyor. Ancak Karan ona başka amaçlarla yaklaşıyor ve Aysel de bunu fark ediyor. Karan ve Aysel'in nefret dolu kalbi iki aile için yeni bir dönem başlatıyor.

İşte geçen hafta reyting yarışının kazananı İlginizi Çekebilir İşte geçen hafta reyting yarışının kazananı

 

Binnur Kaya kimdir, nereli ve kaç yaşında? İlginizi Çekebilir Binnur Kaya kimdir, nereli ve kaç yaşında?