Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Zerrin Tekindor’un özel hesabı hackerlerın eline geçti.
Zerrin Tekindor’un özel hesabı hackerlerın eline geçti.
Pek çok ünlünün kabusu olan hacklerın son kurbanı Zerrin Tekindor oldu.
Magazin 23 Nisan 2016 - 10:48

Sosyal medyanın pek çok keyifli tarafı olduğu gibi onlarca özel bilginin ve fotoğrafın olduğu bu hesapların kötü kişilerin eline geçmesi de o kadar kötü sonuçlar doğuruyor. Böyle bir kabusu yaşayan son isim başarılı oyuncu Zerrin Tekindor oldu. Hackerlar tarafından sosyal medya hesabı ele geçirilen Zerrin Tekindor’u takip edenler onun hesabından paylaşılan, “”Zerrin Tekindor’a ait mail, Twitter, İcloud ve SSD kart hesapları hacklenmiştir.


Senaryolar, kişisel video ve resimler paylaşılacaktır” notunu gördü. Bununla yetinmeyen hackerlar daha sonra yaptıkları bir paylaşımda da Tekindor’un Haluk Bilginer’le olan ilişkisinden paylaşımda bulunacaklarını açıkladı: “Haluk bilginer’e özel resim yollarken… Twitter hesabından çok özel resimler videolar ve dizinin yayınlanmamış senaryoları paylaşılacak. Haluk Bilginer ile özel mailler de dahil tabi.”

Son güncelleme: 11:58 - 23.04.2016