Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Zeynep Alkan: ‘İkisine de aşıktım’ notuyla paylaştı
Zeynep Alkan: ‘İkisine de aşıktım’ notuyla paylaştı
Oyuncu ve yönetmen Hamdi Alkan'ın kızı Zeynep Alkan sosyal medya hesabından çocukluk dönemine ait paylaşımlarda bulundu.
Magazin 13 Şubat 2018 - 08:02

Geride bıraktığımız yaz paylaştığı mayolu pozları ve esprili yorumlarıyla kendisinden söz ettiren Zeynep Alkan, şimdilerde yurt dışında eğitim görüyor. Zaman zaman arkadaşlarıyla birlikte geçirdiği vakitlere dair paylaşımlarda bulunan Alkan son olarak takipçilerini çocukluk yıllarına götürdü. Annesi ve babasıyla çekilmiş fotoğraflarından birkaçını instahikaye kısmında paylaşan Zeynep’in bu kareler arasına koyduğu bir fotoğraf son derece dikkat çekiciydi.

zeynep-2

Henüz çocukken babasının oyuncu arkadaşlarıyla tanışma fırsatı bulan Zeynep Alkan, Tamer Karadağlı ve Özcan Deniz’le birlikte çekilmiş fotoğraflarını ‘İkisine de aşıktım’ notuyla paylaştı. Zeynep Alkan’ın babasıyla verdiği esprili poz da enerjisinin çocukluk yıllarına dayandığını gösterdi.

zeynep-1zeynep-3

 

Son güncelleme: 11:36 - 13.02.2018