Zeynep Bastık ve Tolga Akış evliliklerini noktaladı

Geçen yıl Alaçatı'da evlenen şarkıcı Zeynep Bastık ile reklamcı Tolga Akış tek celsede evliliklerini noktaladı.

Zeynep Bastık ve Tolga Akış evliliklerini noktaladı

Şarkıcı Zeynep Bastık ile reklamcı Tolga Akış ikilisinden Akış boşanma davasından resmi bir belgeyi Instagram hesabından yayınladı.

Çiftin, 6. Ankara Aile Mahkemesi’nde tek celsede boşandıkları öğrenildi.

İkili geçen yıl temmuz ayında Çeşme Alaçatı’da nikâh masasına oturmuştu.

“BENİM İÇİN BİR SEVGİLİDEN, EŞTEN ÇOK DAHA FAZLASI OLDU”

Zeynep Bastık, ayrılık haberini sosyal medya hesabından, “Tolga, benim için bir sevgiliden veya eşten çok daha fazlası oldu hep. O yüzden bu evliliği sonlandırma kararı alırken çok dramatize etmedik. Çünkü biliyoruz ki, 4 sene boyunca bizi asla endişeye düşürmeyen sonsuz sevgimiz birbirimize duyduğumuz güven en başta geliyor, öyle olmaya da devam edecek. Kurduğumuz tüm hayalleri gerçekleştirmek için çalışmaya ve aile kalmaya devam edeceğiz. Kısacası birbirimizin hayatından çıkmıyor, sadece şekil değiştiriyoruz ve birbirimizi çok seviyoruz!” sözleriyle duyurmuştu.

Akış da “Bugün çıkan boşanma haberleri ile ilgili ilk ve son iki cümle edeyim. Haber doğru fakat Zeynep benim sevgilim veya eşim değil, ailem. Evlilik işini çok beceremedik evet ama birlikte becerebildiğimiz çok fazla şey var. Onları yapmaya ve birbirimizin başına bela olmaya devam edeceğiz. Seni çok seviyorum Zeyno’cuğum” demişti.

Zeynep Bastık'tan boşanma açıklaması: Şekil değiştiriyoruz İlginizi Çekebilir Zeynep Bastık'tan boşanma açıklaması: Şekil değiştiriyoruz
Loading...