Sözcü Plus Giriş

Ziynet Sali kendisini 8. harika ilan etti

Burcu Esmersoy’un sunuculuğunu üstlendiği ödül törenine katılan Ziynet Sali sahne öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Emre ÇEVİK
Güncellenme: 15:37, 02/02/2016
Ziynet Sali kendisini 8. harika ilan etti

Bir turizm şirketi tarafından 8.kez düzenlenen Otelpuan ödül töreni geçtiğimiz akşam Four Seasons Hotel'de gerçekleşti. Yazı çağrıştıran renklerle geceye katılmak istediğini söyleyen Ziynet Sali şeker pembesi elbisesiyle dikkat çekti.

Foto: Emre Çevik

Burcu Esmersoy’un sunumunu yaptığı gecede sahne alan Ziynet Sali; “Turizm deyince aklıma yaz, cıvıl cıvıl tatiller gelir, elbisemle ortama ayak uydurmak istedim. Dünya'nın 7 harikası var, 8.si de benim diyerek iddiasını gözler önüne seren güzel şarkıcı seyahat etmeyi çok sevdiğini de sözlerine ekledi. Ziynet Sali “Birçok ülke gezdim ama bizim ülkemiz gibisi yok. Kıymeti biliniyor mu emin olamasam da Türkiye'nin bir cennet olduğunu unutmamak lazım” dedi.

Foto: Emre Çevik

HER YENİ YIL EVLENMEYİ DİLİYORUM

14 Şubat'ın yaklaşmasıyla akıllara evlilik sorusu geldi. “Ben her yeni yılda evlenmeyi diliyorum. Her sağlıklı kadın gibi ben de evlenmek istiyorum” diyen Sali turne programından da bahsetti.

Foto: Emre Çevik

İlk olarak Antalya'dan başlayacağını söyleyen güzel sanatçı, Kıbrıs, Bursa, Eskişehir ve İstanbul'la yoğun bir programa girdiklerini sözlerine ekledi.

 

Yayınlanma Tarihi:07:50,