Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ziynet Sali ve Gökhan Tepe birlikte düet yaptı
Ziynet Sali ve Gökhan Tepe birlikte düet yaptı
Önceki gece Günay Restoran’da Türk Pop Müziğinin iki önemli ismi Ziynet Sali ve Gökhan Tepe sahne aldı.
Magazin 17 Nisan 2016 - 08:41

Programları öncesi basın mensuplarının karşısına geçen ünlü sanatçılar, ‘' Bu akşam bizim için çok özel ilk defa Günay'da aynı programda yer alıyoruz, zaten aynı üniversiteden mezunduk yeniden bir araya gelmek ve Günay'da sahne almak bizim için heyecan verici'' dediler. Gökhan Tepe'den beste alacağını da söyleyen Sali, ‘'Az sonra sizler için sürprizlerimiz var'' diyerek basın toplantısını sonlandırdılar.

 

ZİYNET SALİ VE GÖKHAN TEPE ‘DEN SÜRPRİZ DÜET!

Günay Restoran'da ilk olarak Gökhan Tepe sahneye çıktı. Gece boyunca ‘' Türkan'', ‘'Araftayım'', ‘'Beyaz'' gibi kendisine ait olan sevilen şarkıları seslendiren ünlü popçu kah hüzünlendirdi kah konuklarını coşturdu.

Gökhan Tepe programı sonrasında sahne alan Ziynet Sali, yeni albümünden şarkılar seslendirirken, kırmızı parlak tulumu ile de göz kamaştırdı. Ziynet Sali programına başladıktan birkaç şarkı sonra sahne arkasından Gökhan Tepe'nin sesi duyuldu. Ardından sahneye gelen Gökhan Tepe, Sali ile birlikte önce ‘' Tanrı Misafiri'' adlı şarkıyı sonrasında da ‘' Yalan Dünya'' yı birlikte seslendirerek büyük alkış aldı.

Gökhan Tepe ve Ziynet Sali'yi dinlemeye gelen ünlü simalar arasında Ceyda Düvenci ve eşi Bülent Şakrak da vardı. Ünlü çift gece boyunca şarkılara eşlik ederek keyifli dakikalar yaşadılar.