Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Zor Ölüm Ölmek İçin Güzel Bir Gün konusu ne? Zor Ölüm: Ölmek İçin Güzel Bir Gün oyuncuları ve karakterleri…
Zor Ölüm Ölmek İçin Güzel Bir Gün konusu ne? Zor Ölüm: Ölmek İçin Güzel Bir Gün oyuncuları ve karakterleri…
Zor Ölüm Ölmek İçin Güzel Bir Gün filmi oyuncuları kimler? Zor Ölüm: Ölmek İçin Güzel Bir Gün filmi konusu nedir? izleyiciler tarafından merak ediliyor. Kült filmler arasında yer alan Zor Ölüm filmi serisinin önemli yapımlarından bi olan filmin başrolünde yine Bruce Wills yer alıyor. Zor Ölüm: Ölmek İçin Güzel Bir Gün filmi hakkında tüm detaylar haberimizde...
Magazin 1 Şubat 2019 - 17:57

Zor Ölüm Ölmek İçin Güzel Bir Gün filmi konusu merak konusu oldu. Bruce Willis’in başrolünü üstlendiği “Zor Ölüm” serisinin filmlerinden biri olan Zor Ölüm: Ölmek İçin Güzel Bir Gün filmi 300 milyon dolardan fazla gişe hasılatı elde etmeyi başarmıştı. Peki Zor Ölüm Ölmek İçin Güzel Bir Gün konusu ne? İşte Zor Ölüm Ölmek İçin Güzel Bir Gün oyuncuları ve karakterleri…

ZOR ÖLÜM ÖLMEK İÇİN GÜZEL BİR GÜN KONUSU

1988′deki ilk Zor Ölüm'den beri John McClane (Bruce Willis) kendini yanlış zamanda yanlış yerde buluyor, yetenekleri, cesareti ve yöntemleri sayesinde her zaman ayakta kalan son insan oluyor, bu karakteri de onu teröristlerin gözünde bir numara yapıyor. Şimdi, McClane ömrünün en büyük mücadelesi ile karşı karşıya, bu sefer olay uluslararası boyutta, oğlu Jack hapishaneden kaçan acımasız Rus lideri tarafından kaçırılır, baba ve oğul McClane birbirlerini yaşatabilmek ve dünyanın güvenliğini korumak adına yeraltı güçlerine karşı beraber çalışmalıdır.

ZOR ÖLÜM: ÖLMEK İÇİN GÜZEL BİR GÜN OYUNCULARI

Zor Ölüm filminin oyuncu kadrosunda Bruce Willis , Jai Courtney , Sebastian Koch , Mary Elizabeth Winstead , Yuliya Snigir yer alıyor.