Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Zuhal Topal, evlilik programları sona erdiği takdirde yeniden oyunculuğa döneceğini açıkladı
Zuhal Topal, evlilik programları sona erdiği takdirde yeniden oyunculuğa döneceğini açıkladı
Günlük kazancı 60 bin TL olan ve Star TV'de hafta içi her gün ekrana gelen Zuhal Topal'la adlı evlilik programını sunan oyuncu Zuhal Topal, evlilik programlarının kaldırılmasına yönelik çalışmaları değerlendirdi ve samimi bir itirafta bulundu: "Programlar kaldırılırsa oyunculuk mesleğime dönerim..." Astronomik bir kazancı olan Topal, "Bu yıl benim için şanlı bir yıl oldu" demeyi de ihmal etmedi
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 5 Nisan 2017 - 18:56

Evlilik programı sunucusu Zuhal Topal, önceki gün katıldığı ve kanser tanısının erken yapılmasına yönelik farkındalığı amaçlayan bir toplantıda kariyer planlarına dair samimi açıklamalar yaptı. Toplumun büyük bir kısmının tepkisini çeken ve kaldırılacakları konuşulan evlilik programlarıyla ilgili soruları yanıtlayan Zuhal Topal, “Her zaman söylediğim gibi, yetkililer ne karar verirse ona uymak zorundayız. Ben oyuncu kökenli bir insanım. Programlar kalkarsa oyunculuğa dönerim” dedi.

zuhal-topal-1

Özellikle rakibi Seda Sayan ile girdiği polemiklerle gündem olan Topal, “Herkes kendi yoluna bakar. Fakat benim de bildiğim kadarıyla bu sezon kesin olarak evlilik programlar devam edecek. Bu yıl benim için şanlı bir yıl oldu” dedi. Topal’ın günlük kazancı 60 bin TL….

 

Son güncelleme: 19:48 - 05.04.2017