Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Zuhal Topal, evlilik programlarının yasaklanmasına dair yarın açıklama yapacak
Zuhal Topal, evlilik programlarının yasaklanmasına dair yarın açıklama yapacak
Evlilik programı Zuhal Topal'le'yi sunan Zuhal Topal, yeni yayınlanan Kanun Hükmünde Kararnamelere yönelik sessizliğini şimdilik koruyor. Yarın Kıbrıs'tan İstanbul'a dönecek Zuhal Topal, yapımcı ve kanal yöneticileri ile görüştükten sonra evlilik programına devam edip etmeyeceğine yönelik bir karar alacak. Topal'ın ekibinden sözcü.com.tr'ye yapılan açıklamada "Eğer KHK ile evlilik programları yasaklandıysa yapacak bir şey yok ama her şey Zuhal Hanım dönünce belli olacak açıklaması yapıldı.
Magazin 30 Nisan 2017 - 16:12

Evlilik programlarının dün yayınlanan KHK ile yasaklandığı iddiaları gündemin zirvesindeki yerini koruyor.

İddiaları haber siteleri ve sosyal medya üzerinden takip eden vatandaşların bir kısmı evlilik programlarının kaldırılmasının çok iyi olacağını düşünürken birçok kişi de yasaklara tepkisini yazdıkları mesajlarla gösterdi.

Konuyla ilgili olarak sözcü.com.tr’ye Zuhal Topal’ın ekibinden bir açıklama yapıldı. Açıklama da şu ifadeler kullanıldı: “Şu an Zuhal Topal Kıbrıs’ta bulunmaktadır. Pazartesi (yarın) öğle saatlerinde İstanbul’da olacak ve bir fikir alışverişinin ardından gerekli açıklamalar yapılacaktır. Zuhal Topal, Star TV’de hafta içi her gün ekrana gelen Zuhal Topal’le programının sadece sunucusudur. Bir karar alınacaksa bu yapımcı ve kanal yöneticilerinin inisiyatifindedir. Eğer KHK ile evlilik programları yasaklandıysa zaten bu konuda yapılacak bir şey kalmıyor.

zuhal-sli