Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Zuhal Topal’da gelin adayı, talip olduğu damat adayından hamile kaldı!
Zuhal Topal’da gelin adayı, talip olduğu damat adayından hamile kaldı!
Zuhal Topal'ın evlilik programıyla ilgili bir skandal iddia daha ortaya atıldı.
Magazin 12 Nisan 2016 - 14:45

Evlilik programları skandalları bitmek bilmiyor! Zuhal Topal’ın sunumuyla ekrana gelen izdivaç programında gelin adayı Selin’in talip olduğu Timuçin’den hamile kaldığı iddia ediliyor.

Sabah gazetesinde yer alan habere göre; programdaki damat adaylarından Timuçin ile kendisine talip olan Selin arasında duygusal bir yakınlaşma olduğu ve gelin adayı Selin’in hamile kaldığı iddia ediliyor.

PROGRAM YETKİLİLERİNE SÖYLEDİ AMA…

Eylül ayında Timuçin ve Selin, kararlarının olumlu olduğunu söyleyerek programdan ayrılmıştı. Sonrasında Selin, Timuçin ile devam edemeyeceğini ve ayrılık kararı aldıklarını açıklayarak, taliplerini aramaya devam etti. Ancak karar anı süresince ekrandan ayrılan çiftin bebek beklediği iddia ediliyor. Diğer bir iddia ise; Selin’in hamile olduğunu program yetkililerine söylediği halde bu konunun üstü örtülerek taliplerini aramaya devam ettirildiği… Ayrıca her hafta salı günü ödeme almak için kanala uğrayan Selin’in son halinin görenleri şaşırttığı da iddia ediliyor.

“BANA FACEBOOK’TAN MESAJ GÖNDERDİ”

Selin’i hamile bıraktığı öne sürülen Timuçin konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Ben programda taliplerimi arıyordum. Selin bana Facebook’tan mesaj gönderdi. Tanıştık. Dışarıda kahve içtik ve 22 Eylül tarihinde Selin bana talip olarak programa geldi. Kararımız olumluydu. Dışarıda görüştüğümüzü canlı yayında söyleyerek, bizi programdan gönderdiler. Halbuki yetkililer bizim dışarıda görüştüğümüzü 22 Eylül tarihinde de Selin’in bana talip olarak geleceğini biliyordu.
DUYGUSAL YAKINLAŞMAMIZ OLDU, HAMİLE KALDI

Selin ile beraber Gaziantep’e gittik. Ben kendisine aşıktım. O da bana. Duygusal bir yakınlaşmamız oldu. Daha sonra Selin’e para verdiler ve programda devam etmesini istediler. Biz ayrıldık. Sonra öğrendim ki, Selin hamileymiş. Yanında olmak istedim, evladımı sahiplenmek istedim. Ama izin vermediler. Selin güzel ve alımlı olduğu için programda tutmak istediler. Loca adayları ve Zuhal Topal ekibi Selin’in hamile olduğunu biliyordu.

İZLEYİCİDEN GİZLEYİP YAYINA ÇIKARDILAR

Selin 3 aylık hamileydi ve hala taliplerini aramak için programda tutuluyordu. Artık karnı çıkacağı için daha fazla yayına çıkaramadılar. Para vermeye devam ettiler. Zuhal Topal hamile kadını 3 ay boyunca, izleyiciden gizleyerek yayına çıkardı. Şuan Selin 7 aylık hamile ve doğuma çok az kaldı. Bebeğin adı Çınar olacakmış. Zuhal Topal ve ekibi sayesinde ben o günden sonra Selin’i hiç göremedim. Onları sadece Allah’a havale ediyorum.”

SEDA SAYAN ‘RENKLİ SAYFALAR’A KONUK OLDU

Seda Sayan, Kanal D'de yayınlanan Renkli Sayfalar programına konuştu:

Sizden istirham ediyorum sadece evlilik programı olarak bakmayın, bu bir evlilik programı değil bu bir sosyal sorumluluk. İnsanları aile ile barıştırma var. Yuva kuramayanları bir araya getirme var. Daha geçtiğimiz gün Müge Anlı çok önemli bir çeteyi çökertti. Neydi bu evlilik vaadi adı altında insanların dolandırılmasıydı. Bizim bu yaptığımız programlarda insanların dolandırılması mümkün değil. Biz, bize başvuran insanları araştırıyoruz. Serpil Örümcer ne dedi, Zuhal Topal’ de karşıma çıkardıkları aday evliymiş dedi. Şimdi locada hamile bir kız görüyorsunuz, bunlar benden kaynaklanmıyor bu yazılanlar bu çizilenler.

Son güncelleme: 15:44 - 12.04.2016