Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Zuhal Topal’dan veto açıklaması: “Veto değil, omlet yedim”
Zuhal Topal’dan veto açıklaması: “Veto değil, omlet yedim”
İzdivaç programlarına getirilen yasak sonrası işsiz kalan Zuhal Topal'in ev kadınlarını yarıştıracağı yemek programının da veto yediği iddia edildi, Bunun üzerine ünlü sunucu açıklama yapma gereği duydu.
Magazin 2 Ocak 2018 - 16:10

RTÜK’ün evlilik programlarını yasaklaması ardından ekranlardan uzak kalan Zuhal Topal, eşi Korhan Saygıner aracılığıyla FOX TV ile irtibata geçti.

PROJEYE SICAK BAKMADILAR

Yapımcılığını Saygıner’in, koordinatörlüğünü Uygun’un üstleneceği, Zuhal Topal’ın ev kadınlarını yarıştıracağı yemek programına FOX yöneticileri tarafından sıcak bakılmadığına yönelik iddialar ortaya atılmıştı. Çıkan bu iddialar sonrasu oyuncu ve sunucu Zuhal Topal, Instagram hesabından bir video paylaşarak açıklama yaptı.

“İKİ YUMURTADAN YAPILMIŞ OMLET YEDİM”

Topal, “Zuhal Topal, veto yedi!” Hayır efendim, ben biraz evvel iki yumurtadan yapılmış omlet yedim. Veto falan yemedim. Arkadaşlar, biliyorsunuz bir sürü haber çıkıyor hakkımda; kriminal program yapacak, şu kanalda yapacak, bu kanalda başlıyor, veto yedi, işsiz kaldı gibi… İşsiz kalmak değil, çalışmamak bu sezon benim tercihimdi. Sağ olsunlar hem yapımcılardan, eksik olmasınlar kanallardan çok güzel iş teklifleri aldım; fakat gerçekten benim içime sinen, sizlerin beni görmek istediği şekilde ekranlarda olmak isterim. Şu anda da yurt dışında tatildeyim. Dileyen herkes işin doğrusunu benden yada basın danışmanımdan öğrenebilir. Ben bu sene kendime, aileme, dostlarıma hayatıma birazcık daha vakit ayırmak istedim. Dolayısıyla herhangi bir kanala girememek yada veto yemek, işsiz kalmak gibi bir derdim yok. Öyle bir durum da yok. Doğrusunu ben size açıklamak istedim. Herkese şahane, sağlık dolu bir yıl diliyorum. Hepinizi öpüyorum.” dedi.Son güncelleme: 16:56 - 02.01.2018