Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Zuhal Topal’ın gelin adayı Songül, Esra Erol’a transfer oldu
Zuhal Topal’ın gelin adayı Songül, Esra Erol’a transfer oldu
Katıldığı izdivaç programında söylediği şarkılarla adını duyuran Songül, Esra Erol'un programıyla ekranlara döndü.
Magazin 27 Nisan 2016 - 14:07

Zuhal Topal’ın izdivaç programında söylediği şarkılarla gündeme gelen gelin adayı Songül, uzun süredir ortalarda görünmüyordu. Programda aradığını bulamamış olacak ki, Esra Erol’da programında bir damat adayına talip oldu.

Zuhal Topal’ın programından tanıdığımız gelin adayı Songül, Esra Erol’da programından Demir’e talip oldu. Demir’i uzun zamandır takip ettiğini söyleyen Songül, kalp atışlarını durduramadığım için Demir’e talip olarak geldim dedi.

YEMEĞE GİTME KARARI ALINDI

Demir, paravan açılsın söz çaya ve yemeğe gideceğim dedi. Songül ve Demir birlikte çaya ve yemeğe gitme kararı aldılar. Songül ise Demir’in kendisini anlatmasını istedi. Demir 54 yaşında bir müzisyen.

ARTIK EVLENMEM GEREK

Demir’in bir oğlu ve bir kızı var. Demir’in oğlu Ankara’da annesi ile birlikte yaşıyor. Demir ise İstanbul’da yaşıyor ve sahne işleri ile uğraşıyor. Demir’in kızı Antalya’da yaşıyor. Demir, artık evlenmem gerekiyor dedi.

Son güncelleme: 14:53 - 27.04.2016