Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Zümrüdüanka 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Zümrüdüanka 4. son bölüm izle…
Zümrüdüanka 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Zümrüdüanka 4. son bölüm izle…
Zümrüdüanka 4. bölümü FOX TV ekranlarında yayınlandı. Zümrüdüanka son bölümde; Saniye’nin her geçen gün Serhat’a daha fazla yakınlaşması ise Zümrüt’ü büyük bir hayal kırıklığına uğratacaktır. Zümrüt, Serhat’ı bir kez daha kaybetmeye razı olmak istemiyor. Zümrüdüanka 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte Zümrüdüanka 4. son bölüm izleme linki...
Magazin 15 Şubat 2020 - 22:21

Zümrüdüanka 4. bölümü yayınlandı. Son bölümde; Holdingdeki yetkilerini Serhat'a kaptırmak üzere olan Abbas buna nasıl karşılık verecektir? Serhat, Abbas'ın kurduğu oyunu nasıl bozacaktır?

ZÜMRÜDÜANKA YENİ BÖLÜM FRAGMANI 

 

ZÜMRÜDÜANKA 4. BÖLÜM İZLE

ZÜMRÜDÜANKA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Öfkeyle kalkıp zararla oturan Abbas, Zümrüt'ün yaptığını asla unutmayacaktır. Zümrüt, olanlardan Serhat'a bahsetmese de yaşadıklarını kolay kolay unutamaz. Azimet, Zümrüt'ün Demirkan Konağı'ndaki varlığını kabullenmeye niyetli değildir. Abbas ise kafasındaki şüphelere bir cevap bulmak için Ülfet ve Meliha'nın kapısını çalar. Sonuçta eline geçen şey onu bile şaşırtacaktır. Öte yandan Ülfet, Rüstem'i kendinden uzaklaştırmaya devam ederken başına geleceğin farkında değildir. Saniye'nin her geçen gün Serhat'a daha fazla yakınlaşması ise Zümrüt'ü büyük bir hayal kırıklığına uğratacaktır. Zümrüt, Serhat'ı bir kez daha kaybetmeye razı olacak mıdır? Holdingdeki yetkilerini Serhat'a kaptırmak üzere olan Abbas buna nasıl karşılık verecektir? Serhat, Abbas'ın kurduğu oyunu nasıl bozacaktır?

Son güncelleme: 12:42 - 26.02.2020