Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Balayı keyfi bu rotalarda çıkar
Balayı keyfi bu rotalarda çıkar
Artık resmi olarak evlisiniz… Düğün planlaması, ev hazırlıkları derken yorgun düştünüz. İşte bu yorgunluğu üzerinizden atmak için mükemmel bir tatil planlamalısınız. Balayı tatili rotanızı planlarken öncelikle dinleneceğiniz ve aynı zamanda keyif alacağınız bir destinasyon seçmelisiniz…
Ebru ERBERDİ
Seyahat 14 Nisan 2018 - 07:24
uruguay

Punto del Este Uruguay

Sıra dışı mimarisi ile Punto del Este, son dönemin en gözde destinasyonu. Genelde Brezilya ve Arjantinlilerin tercihi olan bu adres, dünya starlarının da uğrak noktası. Plaj partileri ve gece kulüpleriyle hareketli bir balayı geçirmek isteyenler için farklı bir alternatif.

bora-bora

Bora Bora Tahiti

– Tahiti'nin kuzey batısında yer alan Bora Bora, mayıs-ekim ayları arasında gidilecek romantik bir alternatif… Maldivler'de çok sık görülen cam zeminli bungalovlarda kalarak odanızdan okyanusu izleyebilirsiniz. Bu tür rotaların fiyatları çok makul değil ama “Balayı için değer” diyorsanız bu destinasyonlar mutlaka listenizde olmalı…

positano

Positano Capri

– Yaz aylarında evlenenler ve çok uzaklara gitmek istemeyenler için Positano'dan başlayıp Capri'de sonlandıracağınız bir balayı çok keyifli olabilir. Positano'da Le Sirenuse Otelin içindeki restoran ise dünyanın en romantik yerlerinden. Buradan 40 dakikalık bir feribot yolculuğu yapıp Capri’de gündüz sandal sefası yapabilirsiniz.

santorini

Santorini Yunanistan

– Renkli plajları, adaya özgü beyaz taş evleri bile sadece bu adaya gelmeniz için yeterli… Güneşin batışı ve doğuşu bu adada harika… Eğer sakin bir balayı tatili yapmak istiyorsanız, eylül ve ekim aylarını tercih etmelisiniz. Burada tekne turuna çıkabilir, motosiklet kiralayabilir ve deniz mahsullerine doyabilirsiniz.