Sözcü Plus Giriş

Avcılar Firuzköy'de hizmet veren Şirinler Köyü, şehirden koptuğunuzu size fazlasıyla hissettiren, sıcacık dağ evi konseptiyle dikkat çekiyor.

s2İstanbul'un önde gelen mangal mekanlarından biri olan Şirinler Köyü; seçkin menüsü, mekan tasarımı ve enerjisiyle her yaştan misafirine rahat ve keyifli bir ortam sunuyor.

s3Vegan ve vejetaryan müşteriler için de her zaman harika seçenekler bulunduran Şirinler Köyü, en taze ve doğal ürünleri sunabilmek için en iyi lokal üreticilerle iş birliği yapmaya özen gösteriyor.

s4Oldukça şirin bir ekibin hizmet verdiği köy, misafirlerini heyecan verici ve aynı zamanda fazlasıyla dinlendirici bir ortamda ağırlıyor.

s5Aile ve arkadaş buluşmaları için ideal bir mekan olan Şirinler Köyü’nü özel günler, özel partiler ve şömine keyfiyle müzik eşliğinde eğlenebileceğiniz ikinci bir eviniz olarak görebilirsiniz.

s6Doğayla iç içe kahvaltınızı, göl manzaralı bungalovlarda mangalınızı yaparken; modern döşenmiş, her türlü konforu ve teknolojiyi sunan özel odalarında iş yemekleri verebilir, toplantılarınızı düzenleyebilirsiniz.

s7Dünyanın en iyisi dediği Türk mutfağı ile dünya mutfağını sentezleyen Tony Sununu tarafından, uzun araştırmalar sonucunda hayat bulmuş bu lezzet köyü, şehrin gürültüsünden uzaklaşmak isteyenlerin en güzel kaçış noktası…

s8Şirinler Köyü