‘Dünyada öpüşmediğimiz yer kalmasın’ fotoğraf serisi

Bir kaç yıldır dünyayı dolaşan Amerikalı çift, durdukları her yerde aynı pozu vererek öpüşüyor ve ikili bu pozlarıyla çoktan fenomen haline gelmiş bile.

‘Dünyada öpüşmediğimiz yer kalmasın’ fotoğraf serisi

Kendrick Brinson ve David Walter Banks çifti, aynı zamanda beraber kurdukları bir fotoğrafçılık şirketinin de ortakları.

1İkili üniversite yıllarında katıldıkları bir fotoğraf dersinde tanışmış.

2Kısa sürede çok uyumlu çalışmaya başlayan Brinson ve Banks, seri halde üretmeye ve harika işler yapmaya başlayınca ortak şirket kurmaya karar vermişler.

3“İçinde yaratıcılık ve orijinallik olan her türlü projeye büyük bir heyecanla atılıyoruz” diyen ortakların ilişkisi bir süre sonra aşka dönüşmüş.

5Tabi hem fotoğrafçı olup hem de birbirlerine aşık olunca, daha da fazla üretmeye başlamışlar ve Amerika’daki pek çok dergi ve yayın kuruluşu için çekim yapmaya devam ediyorlar.

4Bu sırada bir yandan da dünyayı dolaşmaya karar veren çiftin, gittikleri yerlerde aynı pozda durup öpüşerek çektiği kareler harika bir fotoğraf serisine dönüşmüş.

7Kendrick Brinson ve David Walter Banks çiftinin öylesine çekilmiş bir kareyle başlayan “Dünyada öpüşmediğimiz yer kalmasın” serisi #BrinsonBanksing hashtag‘iyle başka çiftlere de yayılmış bile.

8 Dünyanın en renkli kasabası: Guatape İlginizi Çekebilir Dünyanın en renkli kasabası: Guatape

 

Havanın eksi 70 dereceye ulaştığı dünyanın en soğuk köyü İlginizi Çekebilir Havanın eksi 70 dereceye ulaştığı dünyanın en soğuk köyü

 

Loading...