Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
FEST Travel 2019 Takvimi’ne seçilenler belli oldu
FEST Travel 2019 Takvimi’ne seçilenler belli oldu
Her yıl FEST Travel gezginlerinin gönderdiği fotoğraflardan oluşan, 16. FEST Travel Takvimi’nin fotoğrafları İstanbul Fotoğraf Müzesi Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi Selim Seval tarafından belirlendi ve gezginler 5000 liralık FEST gezi çekinin sahibi oldu.
Seyahat 29 Aralık 2018 - 12:37

33 yıldır yaz kış demeden dünya, Türkiye ve İstanbul'un her köşesini gezdirip, öğretmeye çalışan FEST Travel'ın çabalarıyla Türkiye'de gerçek gezi kültürü ‘Adım Adım İstanbul’ gezileriyle başlayıp, ete kemiğe büründü. ‘Adım Adım İstanbul’ gezileri, ‘Adım Adım Anadolu’ gezilerini, onlar da ‘Köşe Bucak Dünya’ gezilerini körükledi. Ardından bu gezilerde çekilen fotoğrafların paylaşımları geldi.

Gezip görülen yerlerde yaşanan anları, yolculukların hatıralarını belgelemek her gezginin olmazsa olmazı.16 yıldır takvim geleneğini sürdüren FEST Travel, bu yıl da gezginlerin çektiği fotoğraflardan oluşan bir takvim çıkarttı.

Takvimdeki fotoğraflar, İstanbul Fotoğraf Müzesi Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi Selim Seval tarafından, yıl boyunca gezginlerin takvim için gönderdiği fotoğrafların arasından seçildi. Fotoğrafı seçilen gezginler FEST Travel gezilerinde kullanmak üzere 5000 liralık gezi çekinin de sahibi olmaya hak kazandı.

Gezginlerin önümüzdeki yılın takviminde olmaya hak kazanmak ve hediye çeki kazanmak için şimdiden fotoğraflarını göndermeye başladığı belirtildi.