Her yerde rahatça yaşamanın yolu: Karavan evler

Wohnwagon isimli tasarım firması karavanda yaşamak isteyenlerin hayalini gerçeğe dönüştürüyor, üstelik de oldukça konforlu bir düzen sunuyor.

Her yerde rahatça yaşamanın yolu: Karavan evler

k240 bin ile 90 bin Euro arasında değişen fiyatlarıyla birbirinden güzel çekme karavanlar üreten Avusturyalı firma bolca ağaç kullanıyor.

k3Yoğun ağaç kullanımı ve açık renkteki eşyalar, başarılı bir tasarım ve eşya yerleşimiyle bir araya gelince ortaya çok sıcak ve ferah bir yaşam alanı çıkıyor.

k4Firmanın iddiasına göre tamamen yerel olarak elde edilmiş ve bazen geri dönüştürülmüş malzemelerle üretilen araçların çatısında güneş panelleri bulunuyor.

k5Ayrıca yine çatıda yağmur suyunu toplayan akıllı bir sistem yer alırken, karavandan çıkan gri su da yeniden kullanılabilir hale getiriliyor.

k6Zor iklim koşullarına dayanıklı hale getirmek adına yalıtımına da özen gösterilen araçlar aslında kendisine alternatif bir ev arayanlar için gayet güzel bir seçenek gibi.

Temiz havanın doruk noktası: Yayla turizmi İlginizi Çekebilir Temiz havanın doruk noktası: Yayla turizmi Çin Seddi sisler altında İlginizi Çekebilir Çin Seddi sisler altında