Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Instagram’da en çok paylaşılan oteller
Instagram’da en çok paylaşılan oteller
Sosyal medyanın gücüyle en güzel tatil yerlerinden ve otellerinden haberdar olabiliyoruz. İşte Expedia’ya göre Instagram’da fotoğraflara ve konumlara göre en çok paylaşılmış 9 otel...
Seyahat 7 Ocak 2019 - 10:06

Hotel Plaza Athénée, Paris

parisParis'in kalbinde yer alan Hotel Plaza Athénée, Fransız iç mekan tasarımına sahip, sanat kokan muhteşem Eyfel Kulesi manzarasıyla büyülüyor.

Cappadocia Cave Suites, Kapadokya

cavesuitsTüm karakteristik özellikleri bünyesinde barındırarak romantik ve tutkulu serüvene sürükleyen Cappadocia Cave Suites ile doğallığı tadarak keyifli bir tatil yapabilirsiniz. Gökyüzünde rengarenk balonları izleyerek tatilinizin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Canaves Oia Suites, Santorini

canavasSantorini'nin her açıdan en ilham verici manzaraları sunan Canaves Oia'nın konumu hayal edilemez. Ege Denizi'nin en göze çarpan manzaralarına karşı özel lüks süit odalarda konaklayarak eşsiz bir tatil yapabilirsiniz.

Ayana Resort, Bali

ayanaBir uçurumun üzerinde yer alan Ayana Resort, havuz kenarında vakit geçirirken bile size en güzel deniz manzarası ile eşlik ediyor.

St Pancras Renaissance Hotel, Londra

londonSt Pancras Renaissance Hotel'in içi adeta fotoğraf çekmek için tasarlanmış. Halıları, renkli kubbe çatıları içeriye girer girmez sizleri başka bir dünyaya götürüyor.

Keemala, Phuket
kkemalah1Monoton sahil şeridini tercih eden otellerin sayısı çok azken, Keemala Phuket, mütevazı bir ağaç evidir. Lüks villalar en gösterişli yeşilliklerin arasında yer almaktadır.

Ice Hotel, Jukkasjärvi

iceicebabyDünyanın en ilginç otellerinden biri olan Ice Hotel, buzdan yapıldığı için her yıl zorunlu olarak yeniden inşa edilmektedir. Ortalama -5ºC ila -8ºC arasında olan otelde daha önce hiç yaşamadığınız bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Jade Mountain Resort, Soufrière

alplerKarayipler'in her saati ayrı güzel olan manzarasına sahip Soufrière şehrinde yer alan Jade Mountain Resort, ile unutulmayacak bir tatil sizi bekliyor.

El Fenn, Marakeş

elfennGeleneksel tarihi bir sarayda yer alan El Fenn otelinin içerisi fotoğraflardan göründüğünün aksine daha büyüleyici. Parlak kırmızı, zümrüt yeşili, koyu mavi ve pastel tonlarını içeren bir renk paletiyle sizi karşılıyor. Etnik desenler, fas dekoru ve orijinal sanat eserleriyle bir butik otelden daha fazlasını sunuyor.