Sözcü Plus Giriş

Kabaceviz Şelaleri’ne ilgi artıyor

Samsun'un Çarşamba ilçesine 30 kilometre uzaklıktaki Kabaceviz Şelaleleri'nin gizli kalmış güzellikleri, doğa tutkunlarının ilgisini çekiyor. 

null
Güncellenme: 15:40, 02/11/2017
Kabaceviz Şelaleri’ne ilgi artıyor

k2Samsun’un Çarşamba İlçesi Kabaceviz Mahallesi’nde bulunan 20 kilometrelik stabilize yolun ardından, 10 kilometrelik toprak yoldan araçla ulaşılabilen ve suyun 15, 35 ve 65 metre yükseklikten düştüğü Kabaceviz Şelaleleri’nin ziyaretçileri, günden güne artıyor.

k3Türkiye’nin en büyük şelaleleri arasında gösterilen Kabaceviz Şelaleleri’nin ziyaretçilerine görsel şölenin yanı sıra doğa yürüyüşü, dağcılık, piknik ve foto safari gibi pek çok imkan sunuyor.

k4Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, şelalenin bu haliyle doğa yürüyüşü, dağcılık, piknik ve foto safari gibi pek çok doğa sporları için uygun fırsatlar sunduğunu belirtirken “Kabaceviz Şelaleleri çevresindeki orman ve çeşitli bitki örtüsü de sonbaharla sarı ve kırmızının farklı tonlarına bürünüyor.” dedi.

k5DHA

İlginizi ÇekebilirHer yerde rahatça yaşamanın yolu: Karavan evlerHer yerde rahatça yaşamanın yolu: Karavan evlerİlginizi ÇekebilirTemiz havanın doruk noktası: Yayla turizmiTemiz havanın doruk noktası: Yayla turizmi