Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kabaceviz Şelaleri’ne ilgi artıyor
Kabaceviz Şelaleri’ne ilgi artıyor
Samsun'un Çarşamba ilçesine 30 kilometre uzaklıktaki Kabaceviz Şelaleleri'nin gizli kalmış güzellikleri, doğa tutkunlarının ilgisini çekiyor. 
Seyahat 2 Kasım 2017 - 15:40

k2Samsun’un Çarşamba İlçesi Kabaceviz Mahallesi’nde bulunan 20 kilometrelik stabilize yolun ardından, 10 kilometrelik toprak yoldan araçla ulaşılabilen ve suyun 15, 35 ve 65 metre yükseklikten düştüğü Kabaceviz Şelaleleri’nin ziyaretçileri, günden güne artıyor.

k3Türkiye’nin en büyük şelaleleri arasında gösterilen Kabaceviz Şelaleleri’nin ziyaretçilerine görsel şölenin yanı sıra doğa yürüyüşü, dağcılık, piknik ve foto safari gibi pek çok imkan sunuyor.

k4Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, şelalenin bu haliyle doğa yürüyüşü, dağcılık, piknik ve foto safari gibi pek çok doğa sporları için uygun fırsatlar sunduğunu belirtirken “Kabaceviz Şelaleleri çevresindeki orman ve çeşitli bitki örtüsü de sonbaharla sarı ve kırmızının farklı tonlarına bürünüyor.” dedi.

k5DHA