Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kaçırılmayacak Fırsatlar
Kaçırılmayacak Fırsatlar
Nisan kendisiyle birlikte sıcağı ve yeşili getirdi! Seyahat etmek için çok uygun olan bu dönemde sizler için derlediğimiz fırsatlara göz atabilirsiniz!
Seyahat 10 Nisan 2016 - 02:35

Nisan kendisiyle birlikte sıcak havaları ve yeşili getirdi! Seyahat etmek için çok uygun olan bu dönemde sizler için derlediğimiz fırsatlara göz atabilirsiniz!
Şimdiden iyi yolculuklar!

23 Nisan Kamp Turu

23 Nisan'ı çocuğunuz için unutulmaz bir tatile dönüştüren bu tur 1 gece 2 gün sürüyor. Anı Tur tarafından gerçekleştirilen İstanbul kalkışlı, 23 ve 30 Nisan hareketli tur 250 TL'den başlayan fiyatlarla sizlere Sakarya'nın Pamukova bölgesinde kamp imkanı sunuyor.

Baştanbaşa İtalya


İtalya'yı baştanbaşa keşfetmek, tarih kokan sokaklarında kaybolmak, lezzetli tatlar peşinde koşmak istiyorsanız bu tur tam size göre. Jolly Tour tarafından gerçekleştirilen ve 519 Euro'dan başlayan fiyatlarla sunulan tur size Roma, Floransa ve Venedik'i görme fırsatı sunuyor. 28 Mayıs İstanbul kalkışlı tur 7 gecelik bir tatil yaşatıyor.

Paris Turu

Dünyanın en romantik şehri Paris'te masalsı bir tatil keyfini ETS Tur ile çıkarın. 479 Euro'dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 10 Nisan – 30 Ekim 2016 tarihleri arasında İstanbul hareketli 3 gecelik bu tur ile unutulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz.

Budva 18 Mayıs Turu

Karadağ'ın en güzel şehri Budva'yı hala görmediyseniz Gezimanya Tur'un Budva turunu kaçırmayın. 349 Euro'dan başlayan fiyatlarla, 18 Mayıs'ta İstanbul kalkışlı gerçekleştirilecek tur 4 gün boyunca size doğa ve tarih dolu bir tatil sunuyor.

Alsaca & Lorraine Turu


Golden Bay Tourtarafından düzenlenen bu özel tur, farklı tatlar denemekten keyif alanlar için. 16 Mayıs İstanbul hareketli bu tur 6 gün boyunca şehrin tarihi dokusu, kendine has mimarisi içinde size gurme restoranlarda özel yemekler ve enfes şarap tadımları sunuyor.

Hindistan & Nepal Turu


Tura Turizmdünyanın uzak rotalarında yeni yerler keşfetmeyi, yeni kültürlerle tanışmayı sağlıyor. 2096 Euro'dan başlayan fiyatlarla 12 gün boyunca Hindistan & Nepal'de egzotik bir tatil sizi bekliyor.

İspanya Turu


Kappa Tursizi kültür ve sanat kokan, dünyaca ünlü tarihi yapılarıyla ilgi çeken İspanya'ya götürüyor. 7 gece 8 gün olarak düzenlenen tur 549 Euro'dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor ve İspanya'nın en güzel şehirlerini görme fırsatı sunuyor.

Orta Avrupa Turu


Café Turtarafından gerçekleştirilen bu tur, size uygun fiyatlarla Orta Avrupa'yı keşfetme fırsatı veriyor. Rotasında Prag, Viyana ve Budapeşte bulunan tur 299€'dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Bangkok-Pattaya Turu


Prontotourile Asya'nın parlayan yıldızları sizleri bekliyor. 599 Euro'dan başlayan fiyatlarla uzak rotaları uygun bir fiyata gezebilirsiniz. 8 gün sürecek olan bu keyifli gezi Singapur, Pattaya ve Bangkok'tan oluşuyor.

Konya Turu

Mevlana'nın şehri Konya'nın doğal ve tarihi güzelliklerini görme fırsatı sağlayan bu tur, Setur tarafından 453,60 TL'den başlayan fiyatlarla sunuluyor. 2 gün boyunca Konya'da geçireceğiniz huzur dolu bir tatil sizi bekliyor.

Dubai Turu

İçinizi ısıtacak sımsıcak bir coğrafyada, MSC Cruises ile keyifli bir gemi seyahatine ne dersiniz? Dubai, Abu Dhabi ve Sir Bani Yas Adası ile Umman'ın Khasab ve Muscat şehirlerinde deniz, güneş ve ucuz alışverişin keyfini bu tur ile çıkartabilirsiniz. Aralık-Mart ayları arasında her hafta hareketle, 7 gece tam pansiyon konaklama sunan bu tur 30 Nisan'a kadar 849 Euro'dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.