Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kaçırılmayacak Fırsatlar
Kaçırılmayacak Fırsatlar
Sıcaklar henüz dünyamızı kavurmaya başlamamışken ve güzel mevsimlerden birinin ortalarını yaşıyorken eve kapanmak yerine fırsatları değerlendirebilirsiniz
Seyahat 17 Nisan 2016 - 03:36

Şimdiden iyi yolculuklar!

DUBAİ TURU

Çölün ortasında ihtişamlı bir yaşam alanı olan Dubai'de 3 gün 4 gece bir tatile ne dersiniz? Anı Tur'un gerçekleştirdiği bu tur 369 euro'dan başlayan fiyatlarla sizi Orta Doğu'nun en büyük şehirlerinden birine götürüyor. Zamanında küçük bir balıkçı kasabası olan Dubai'ye, petrolün getirdiği zenginlik görülmeye değer.

BÜYÜK İSPANYA TURU

Avrupa'nın en çok turist çeken ülkelerinden biri olan İspanya'ya gitmenin şimdi tam zamanı. Jolly Tur sizi kültür, sanat ve tarihin buluştuğu ülke İspanya'ya götürüyor. Barcelona, Valencia, Granada, Sevila ve Madrid'i kapsayan tur 549 euro'dan başlayan fiyatlarla satışa sunulmakta. 12 Haziran İstanbul kalkışlı bu tur ile İspanya'yı boydan boya gezeceksiniz.

SELANİK, KAVALA VE İSKEÇE TURU


ETS Tur ile Balkanların en güzel ülkesi Yunanistan'da harika bir tatil yapabilirsiniz. 1 gece 2 gün sürecek bu tur Selanik, Kavala ve İskeçe'yi kapsıyor. 15 Nisan-30 Aralık tarihlerinde düzenlenecek seyahat 99 euro'dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Ulaşım otobüslerle yapılıyor.

GÜNEY İTALYA BAHAR & YAZ DÖNEMİ TURU


Güney İtalya'nın eşsiz manzarası, berrak denizi, kendine has dokusu yaz tatilinizi unutulmaz kılacak. Gezimanya Tur'un gerçekleştirdiği ve 399 euro'dan başlayan fiyatlarla satışa sunulan tur Napoli, Alberobello ve Bari'yi kapsıyor. 29 Nisan İstanbul hareketli bu tur size uygun fiyatlarla unutulmayacak bir bahar tatili sunuyor.

MİAMİ & NEW ORLEANS & CHİCAGO TURU


Golden Bay Tourtarafından düzenlenen bu özel turla toplam 8 gece 9 gün boyunca Amerika'nın en güzel şehirlerini gezeceksiniz. 13 Mayıs tarihinde gerçekleşecek tur 2250$'dan satışa sunuluyor. Özgürlükler ülkesi Amerika'yı görmek istiyorsanız bu tura katılıp unutulmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

HEİDİNİN KÖYLERİ TURU

 

Tura Turizmtarafından gerçekleştirilen bu tur ile sizi masalsı bir tatil bekliyor. 29 Nisan'da başlayacak tur 1056 euro'dan satışa sunuluyor. Tur kapsamında Basel, Colmar, Haut Koningsburg Şatosu, Kintzheim, Riquewihr, Heidelberg, Würzburg, Rothenburg, Bregenz gibi şehirleri görme fırsatı bulacaksınız.

VİZESİZ UZAKDOĞU

Yurtdışı seyahatlerin daha da zor olmasına sebep olan vize uygulamalarına takılmayacağınız bu tura katılmak için tek ihtiyacınız olan geçerli bir pasaport. Tayland'ın gözde şehirleri Bangkok ve Pattaya'yı ziyaret edebileceğiniz bu tur 7 gece 8 gün devam ediyor ve 549 euro'dan başlayan fiyatlarla sunuluyor. 24 Nisan tarihli bu tura katılmak için acele etmenizde fayda var.

PRAG TURU


Café Turtarafından gerçekleştirilen bu tur, size uygun bir fiyatla Prag'ı ziyaret etme fırsatı veriyor. Bu rota için en uygun tarihlerden biri olan Haziran'da düzenlenecek ve 3 gün sürecek tur 179 euro'dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

DİREKT UÇUŞLA İBİZA


Prontotourile en popüler tatil adalarından biri olan İbiza'ya gitmeye hazır mısınız? Haziran'dan itibaren başlayacak direkt uçuşlarla düzenlenecek bu tur 499 euro'dan başlayan fiyatlarla 3 gece 4 günlük bir tatil deneyimi sunuyor.

GÜNEY AFRİKA TURU

Dünyanın en otantik kıtalarından biri olan Afrika'yı görmek, Cape Town, Johannesburg, Pilanesberg ve Sun City gibi şehirleri ziyaret etmek isterseniz bu tur tam size göre. Setur tarafından düzenlenen, ulaşımın THY tarafından sağlandığı tur, 9 gece 10 gün devam ediyor ve 2097$'dan başlayan fiyatlarla misafirlerini bekliyor.