Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kaçırılmayacak Fırsatlar
Kaçırılmayacak Fırsatlar
Birden düşen hava sıcaklıkları, bize aynı haftada hem yazı hem de bahar günlerini bir arada yaşatsa da pek çoğumuzun tatili geldiği yadsınamaz bir gerçek.
Seyahat 24 Nisan 2016 - 03:04

Sıcak havaların akıllara yaz tatilini getirdiği şu günlerde aşağıdaki turları değerlendirmenizi öneriyoruz.

Klasik İtalya Turu

Anı Turile İtalya'nın kültürünü, tarihi yapılarını, eşsiz lezzetlerini keşfedin. Mutlaka görmeniz gereken ülkeler listesinde her daim üst sıralarda yer alan İtalya'yı 7 gün 8 gece sürecek bu tur ile gezmenin keyfini çıkarın. 5 Mayıs İstanbul hareketli tur, 389 Euro'dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Benelux Paris Turu

Jolly Tur'un düzenlediği 7 gün 8 gece sürecek tur kapsamında Paris, Lüksemburg, Amsterdam ve Brüksel'i kapsayan bu gezi ile Avrupa'nın en gözde yerlerini göreceksiniz. 19 Haziran Ankara hareketli tur 724 Euro'dan başlıyor.

Amsterdam Turu

ETS Turile Avrupa'nın en popüler şehirlerinden biri olan Amsterdam, şimdi çok uygun fiyatlarla. 6 gün boyunca gezmeye doyamayacağınız Amsterdam turu 459 Euro'dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Costa Favolosa ile Akdeniz Turu

Gezimanya Turtarafından satışa sunulan bu gemi turu ile Akdeniz'in masmavi, berrak denizinde, altın sarısı sahillerinde muhteşem bir tatil yapacaksınız. 5 Mayıs hareketli, 6 gece 7 gün sürecek tur kapsamında Barcelona, Ibiza, Palma De Mallorca, Marsilya ve Savona'ya uğrayacak gemi 449 Euro'dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Batı Amerika ve New York

Hayallerin gerçek olduğu, özgürlükler ülkesi ABD'de harika bir 12 gün geçireceğiniz tur 18 Mayıs'ta başlıyor. Golden Bay Tour tarafından düzenlenen tur, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco ve New York'u kapsıyor. Bu kapsamlı tur 3499 Dolar'lık fiyatıyla size Amerika'nın kapılarını açıyor.

İran Turu

Ortadoğu'nun en otantik ülkesinde 8 gün 7 gecelik bir tatil sizi bekliyor. 19 Mayıs'ta Tura Turizm tarafından gerçekleştirilen tur 1296 Euro'luk fiyatıyla satışa sunuluyor. İslam uygarlığının en güzel ülkelerinden biri olan İran'ı merak ediyorsanız bu fırsatı kaçırmayın!

Disneyland Turu

Cafe Tur'un gerçekleştirdiği Disneyland turu ile çocukluğunuza dönün. Küçüklerin olduğu kadar büyüklerin de gönlünü kazanan Disneyland'a yapılacak 22 Mayıs hareketli bu tur size 349 Euro'ya eğlenceli bir tatil vadediyor.

Balkan Üçgeni Turu

Prontotourile Balkanlar'ın en güzel şehirleri Sofya, Üsküp, Ohrid, Selanik ve Kavala'yı 109 Euro'ya gezebileceksiniz. 5 Haziran İstanbul hareketli tur 5 gün boyunca harika bir tatil imkânı sunuyor. Ulaşımın otobüsle yapıldığı turda unutulmaz bir tatil geçirebileceksiniz.

Berlin 19 Mayıs Turu

Setur'un gerçekleştirdiği tur ile Avrupa'nın sanat şehri Berlin'de 4 gün boyunca harika bir tatil yapacaksınız. 19 Mayıs tatilinizi değerlendireceğiniz tur 549 Euro'luk fiyatıyla sunuluyor. Avrupa'nın kalbi olarak bilinen Berlin'i ziyaret etmek istiyorsanız bu turu değerlendirin.

VİZESİZ UZAKDOĞU

Vize uygulamalarına takılmayacağınız bu tura katılmak için tek ihtiyacınız olan geçerli bir pasaport. Tayland'ın gözde şehirleri Bangkok ve Pattaya'yı ziyaret edebileceğiniz bu tur 7 gece 8 gün devam ediyor ve 549€'dan başlayan fiyatlarla sunuluyor. Kappa Tur tarafından satılan bu tur, Uzakdoğu meraklıları için uygun bir alternatif.