Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Lüks gemilerle cazibeli Akdeniz turu
Lüks gemilerle cazibeli Akdeniz turu
52 yıldır tur operatörü olan Tura Turizm, lüks gemileri ile Akdeniz’i keşfe çıkarıyor. Amalfi Kıyıları, Barselona , Roma, Floransa / Pisa, Monte Carlo, Avignon’un yer aldığı tur un ilki 1 – 8 Nisan tarihleri arasında olacak. Ultra her şey dahil Cazibeli Akdeniz Turu’nda tüm yiyecek ve içecekler sınırsız.
Seyahat 9 Kasım 2018 - 11:15

Tura Turizm, muhteşem plajları, lezzetli durakları, sanatla harmanlanmış şehirleri, kültürel dokusunu kaybetmeyen köyleri ve tarih kokan şehirleriyle Akdeniz'de farklı bir deneyim sunuyor. 8 gece sürecek olan tur kapsamında ziyaret edilecek şehirler arasında Barselona, Amalfi Kıyıları, Villefranche, Sete ve Floransa yer alıyor.

8 günlük tur kapsamında Barcelona'ya uçularak gemiye buradaki limandan biniliyor. Tüm yiyecek ve içeceklerin sınırsız olduğu ilk tur 1 – 8 Nisan tarihlerinde başlıyor. Limanlarda uzun kalış sürelerine sahip olan gemiler, bu şehirleri keşfetmek için oldukça fazla zaman sunuyor.

Etiketler