Su altında köpek balıklarıyla uyuyacağınız bir oda

Fransa'nın başkenti Paris'te yer alan Aquarium de Paris, okyanusun en yırtıcı hayvanlarının arasında uyuma tecrübesi sunan bir yatak odasına sahip.

Su altında köpek balıklarıyla uyuyacağınız bir oda

Akvaryumun içinde yer alan suit odanın camdan yapılmış duvarları, misafirlerine 360 derecelik panoramik bir görüş açısı sunuyor.

alt1Yerin 10 metre altındaki bir köpek balığı tankının içine doğru inen odada böylece, alışılmışın dışında 35 oda arkadaşına sahip oluyorsunuz.

alt2AirBnb üzerinden kiralanabilen bu oda aynı zamanda AirBnb’nin ilk su altı konaklama hizmeti olma özelliğini taşıyor.

alt3Konaklamaya özel bir akşam yemeği ve akvaryumda bir günlük tur da dahil ediliyor.

alt4Farklı bir deneyim yaşamak isteyen ve köpek balıklarının arasında, onları izleyerek uyumak isteyenler için oldukça ilginç bir tecrübe olacağı kesin.

alt5 Bu masalsı köyde yol yok, sadece su kanalları var İlginizi Çekebilir Bu masalsı köyde yol yok, sadece su kanalları var

Avustralya'da yetişen mantarların büyülü dünyası İlginizi Çekebilir Avustralya'da yetişen mantarların büyülü dünyası Kış sezonunun yeni gözdesi: Zigana İlginizi Çekebilir Kış sezonunun yeni gözdesi: Zigana
Loading...