Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
2018’in en stil sahibi çifti; Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez
2018’in en stil sahibi çifti; Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez
Yaklaşık 2 yıldır birlikte olan ünlü şarkıcı Jennifer Lopez ve önceden beyzbolda adından söz ettiren şu an antrenörlük yapan Alex Rodriguez yılın en stil sahibi çiftiydi.
Moda 31 Aralık 2018 - 14:08

Dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez ve beyzbol antrenörü Alex Rodriguez, yaklaşık iki yıldır adlarından söz ettiriyor. Birlikte olmaya başladıkları günden bu yana uyumlu stilleriyle dikkat çeken ve herkesin favori çifti haline gelen Lopez ve Rodriguez, cool tarzlarıyla beğeni topluyor.
jennifer-lopez-ve-alex-1Gerek kırmızı halı görünümleri, gerek günlük yaşantıda tercih ettikleri kıyafetlerle imrenilen çiftler arasında gösterilen ünlü şarkıcı ve antrenör, her fırsatta ne kadar şanslı olduklarını dile getiriyor.
jennifer-lopez-ve-alex-3Hatta ABD’li eski beyzbolcu Alex, verdiği bir röportajda Lopez ile nasıl tanıştıklarını şu sözlerle anlatmıştı: “Bir gün otoparkta aracımı ararken arkamdan biri gelip, omzuma dokundu. Arkamı döndüm ve kim olduğunu anlayamadım. 5-6 saniye sürdü. Karşımda rol aldığı dizideki karakter kostümüyleydi. Sonra bana, ‘Ben Jennifer’ım’ dedi.”Aman Tanrım, Jennifer çok güzel görünüyorsun” diyerek durumu toparlamaya çalıştım. O çok güzeldi, bense fazlasıyla utanmıştım” dedi. Sporcu, o gün Lopez’le ayaküstü sohbet ettikten sonra, akşam için sözleştiklerini ve ilişkilerinin bu şekilde başladığını belirtti.
jennifer-lopez-ve-alex-2 jennifer-lopez-ve-alex-4 jennifer-lopez-ve-alex-5 jennifer-lopez-ve-alex-6 jennifer-lopez-ve-alex-7